Penktadienį įžiebta Kalėdų eglė ir Kultūros centre įteikti ”Mažojo žygdarbio” apdovanojimai.

Penktadienį po modernios Anykščių miesto eglės įžiebimo šventės Kultūros centre jau ketvirtą kartą buvo pagerbti moksleiviai, kurių elgesys buvo įvardintas, kaip “mažieji žygdarbiai”.

Žmonių prisirinko tiek, kad neapdairieji, kurie užtruko šokdami prie Kultūros centro ir laukdami eglutės įžiebimo, turėjo arba stovėti susigrūdę, arba iš viso nepateko į salę.

Iš viso buvo įteikti 8 “Mažojo žygdarbio” apdovanojimai. Vaikai apdovanojimų nusipelnė ne tik už išskirtinius poelgius, bet ir už kantrų kasdienį darbą ar kovą su negalia.

Kavarskietis Martynas Kuliavas buvo apdovanotas už tai, kad nepaisydamas savo negalios ryžtingai siekia mokslo, anykštėnė Goda Mamedovaitė už tai, kad laiku pastebėjo gaisrą, Vaidas Pleskys iš Raguvėlės už tai, kad nepaliko nelaimėje draugo, anykštėnas Aroldas Neimanas – už išgelbėtą skęstantį draugą, Tomas ir Arūnas Viršylos iš Svėdasų už tai, kad sugaudė ūkininko arklius, troškūnietė Rūta Krikščiūnaitė už tai, kad organizavo talkas ir tvarkė miestelį, o anykštėnės Sandra Mulevičiūtė ir Silverija Šeštokaitė už tai, kad nepaisydamos nepalankių aplinkybių siekia mokslo.

Nominacijų laureatai išklausė ir kalėdinio koncerto, kurį surengė Kultūros centro moksleivių kolektyvai.

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.