Vakar jau tradiciniu tapęs L.ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos renginys “ESI ŠALIA”. Apie jį parašė bibliotekos Įvaizdžio kūrimo skyriaus vyr. bibliotekininkė Judita Skačkauskienė.

 

Vakar jau tradiciniu tapęs L.ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos renginysESI ŠALIA”. Apie jį parašė bibliotekos Įvaizdžio kūrimo skyriaus vyr. bibliotekininkė Judita Skačkauskienė.

Jau trečią kartą nominuojame bibliotekos skaitytojus, pagalbininkus, rėmėjus, dėkodami draugystę su mumis, žinių paieškas spaudoje, vadovėliuose, grožinėje literatūroje ir didžiausioje pasaulio bibliotekojeInternete. Kai tobulėja mūsų skaitytojai, tobulėjame ir mes, tai puikus stimulas ieškoti, skaityti, nenurimti.

Šį vakarą nominavome trisdešimt penkis bibliotekos bičiulius, neskirstydami nominacijų , kaip ankstesniais metais, pagal skaitomos literatūros paskirtį, tiesiog taip ir įvardijomeBibliotekos bičiulio Nominacija”.

O mainais gavome didžiulę dovaną : Anykščių koplyčia buvo sausakimša. Reiškiames turime daug draugų! Kas liko nenominuotas, neliko be dovanos. Mums grojo ir dainavoKeistuoliųteatro aktorius Andrius Kaniava. Aktorius sulaukė labai šilto publikos palaikymo, buvo nustebintas, kad tiek daug gerbėjų turi mūsų mieste, kurie kartu plojo ir dainavo. Gražus sutapimas, gruodžio 5 – ojiAndriaus gimimo diena.

Gaila, visą šventinę nuotaiką sujaukė ilgapirščiųstaigmenaaktoriui:po koncerto mašinų stovėjimo aikštelėje jis neberado savo automobilio Audi A- 6…

 

 

 

 

 

 

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.