Buvęs kultūros viceministras Vytautas Balčiūnas Kultūros tarybos posėdyje piktinosi, kad Anykščiams labai trūksta viešųjų tualetų:

Buvęs kultūros viceministras Vytautas Balčiūnas Kultūros tarybos posėdyje piktinosi, kad Anykščiams labai trūksta viešųjų tualetų: „Noriu suprasti – ar jūsų artimiausiuose planuose yra tualetų įrengimas prie muziejaus? Informacijos centras, stoja autobusai, administraciniam pastate stovi 2 maži tualetai. Visi atvažiavę autobusais eina į muziejų ir muziejus su 2 tualetais aptarnauja visą šitą zoną. Muziejus dabar pasidarė tos visos aplinkinės erdvės viešasis tualetas“, - piktinosi V.Balčiūnas. Sergejus Jovaiša jį užtikrino, kad šios problemos sprendimas ruošiamas.

Kad prie Turizmo informacijos centro reikalingas tualetas, šiandien vykusiame rajono Tarybos posėdyje kalbėjo ir liberalas demokratas Žilvinas Pranas Smalskas. Jis siūlė vykdant miesto vandentvarkos ir kanalizacijos tinklų plėtros projektą, „nutiesti vamzdį iš Žvejų į gegužės gatvę“.

Konservatorius Vytautas Bernatavičius tikino, jog minėti darbai užtruktų apie dvejus metus, tuo tarpu sanitarinius klausimus būtina spręsti nedelsiant.

Aistras nuramino liberalcentristas, UAB „Autovelda“ vadovas Vladislavas Preidys, pakviesdamas rajono svečius „naudotis patogiu autobusų stoties tualetu, už kurį, tiesa, reikia susimokėti“.

Politikai siūlė prie Turizmo informacijos centro pastatyti informacines nuorodas į autobusų stoties tualetą ir galbūt ant gatvės pažymėti naują pėsčiųjų perėją „tiesiausiu maršrutu į tualetą“...

Rytis KULBOKAS
rytis.k@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.