Anykščių baseinui ieškoma naujų treniruoklių, o slidininkams – galimybės pasitreniruoti Levio slidinėjimo sporto bazėje.

Anykščių baseinui ieškoma naujų treniruoklių, o slidininkams – galimybės pasitreniruoti Levio slidinėjimo sporto bazėje.

VšĮ „Sveikatos oazė“ teiks projektą Kūno kultūros ir sporto departamentui dėl įvairių treniruoklių įsigijimo Anykščių technologijos mokyklos plaukimo baseinui. Kadangi baseino sporto salės treniruokliai yra pasenę ir nekokybiški, planuojama įsigyti 30 pavadinimų treniruoklių su papildoma įranga. Bendra teikiamo projekto sąmata – 135523 Lt. Iš fondo prašoma 100000 Lt, 35523 Lt (26 proc.) projektui įgyvendinti skirs pati VšĮ „Sveikatos oazė“.

Sporto klubo „Viesulas“ slidininkai, norėdami geriau pasiruošti 2008/2009 metų sezonui, taip pat tinkamai atstovauti Lietuvą ir Anykščius Europos jaunių, Pasaulio jaunimo čempionatuose, planuoja 2008 metų lapkričio mėnesį surengti mokomąją treniruočių stovyklą Suomijoje, Levio slidinėjimo sporto bazėje. Tokiu būdu jau lapkričio mėnesį sportininkams atsirastų galimybė treniruotis su slidėmis ant sniego ir tai leistų ženkliai pagerinti sportininkų funkcinį bei fizinį, o ypač techninį lygį. Todėl Kūno kultūros ir sporto departamentui planuojama teikti projektą, kurio sąmata 11200 Lt. Iš fondo prašoma 9900 Lt. Klubas „Viesulas“ pasirengęs padengti kuro automobiliui išlaidas, kurios sudarytų apie 1300 Lt

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.