2021-01-11

KUR APSISTOTI?

Informacija, kur galite apsistoti Anykščiuose bei Anykščių rajone. Sąrašas pildomas. Kviečiame dėl reklamos šioje rubrikoje kreiptis į „Anykštos redakciją” telefono numeriu (8-686) 33036 arba el.paštu reklama@anyksta.lt

 

KAIMO TURIZMO SODYBA "NAVYNA", Navina 1, Anykščių sen., Anykščių r. sav., (8-605) 33035.

Apsistoję Anykščiuose įsikūrusiuose apartamentuose „Navyna“ galėsite leisti laiką bendrame poilsio salone ir sode, pasigaminti lauko kepsnių bei pasigėrėti pro langus atsiveriančiais sodo vaizdais. Šiuose apartamentuose rasite 6 miegamuosius, plokščiaekranį televizorių, virtuvę su mikrobangų krosnele bei šaldytuvu, skalbyklę ir vonios kambarį su dušu. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė. Esant vėsiam orui vakarą galima praleisti ne lauko terasoje, o prie jaukaus židinio. Viešnagės metu išnuomotais dviračiais aplankysite jums įdomias vietas, pažaisiti bilijardą, pažvejoti tvenkiniuose (kur sugautą žuvį išsikepsite kepsninėje). Vaikams iki 7 metų apgyvendinimas nemokamas.

 

Viešbutis "NYKŠČIO NAMAI", Liudiškių g. 18, (8-381) 5-85-20, mob. (8-655) 43379. el.p.info@nykscionamai.lt

3* viešbutyje ramų poilsį ir jaukumą rasite komfortiškuose skandinaviško stiliaus šviesiuose ir jaukiuose 27 kambariuose,išsidėsčiusiuose per tris aukštus.Įrengtas liftas. Siūlomas hostelio tipo apgyvendinimas (60 vietų). Viešbučio svečiai gali nuomotis boulingo takelius, naudotis žaidimų kambariu bei sporto sale. Visose patalpose veikia nemokamas bevielis interneto ryšys.

 

ZUIKIO BUTAS miesto centre, Dariaus ir Girėno g. 5, (8-600) 22483.

Bute yra atskira virtuvė su reikalinga įranga ir indais ,dušas,atskirai WC. Kambaryje dvi dvigulės lovos, patalynė, rankšluosčiai, išmanioji TV, internetas. Automobilio parkavimas visur aplink nemokamas.

 

SMĖLIO APARTAMENTAI, Smėlio g. 6,  (8610) 39151.

Jūsų poilsiui Anykščiuose jaukūs, naujai įrengti "Smėlio apartamentai", privačiame name su terasa ir uždaru kiemu. Puikiai tiks šeimoms su vaikais, pavieniams keliautojams ir draugų kompanijai.
Strategiškai gera vieta, nes šalia yra picerija, parduotuvės, parkas, Šventosios pažintinis takas.
Yra virtuvėlė su visa reikalinga įranga ir indais. Dušas, WC, higienos priemonės, patalynė, rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas, kondicionierius, išmanioji TV, Wi-Fi.
Grindinis šildymas, todėl poilsiautojai laukiami visais metų laikais.

 

ANYKŠTUKO BUTAS centre su atskiru įėjimu,  Dariaus ir Girėno g. 5, (8-600) 22483.

Visiškai atskiras įėjimas, aplink viešas automobilių parkavimas.  Bute yra virtuvėlė su reikalingiausiais indais, šaldytuvas, elektrinė viryklė. Taip pat išmanioji TV, nemokamas internetas. Dušas ir WC kartu, plaukų džiovintuvas. Dvi dvigulės lovos, viena viengulė, ir išskleidžiamas dvigulis foteliukas. Patalynė, rankšluosčiai. Gali apsistoti iki 7 žmonių.