2021-07-30

PRAMOGOS

Ieškantiems, kur įdomiai praleisti laiką! Informacija pildoma. Kviečiame dėl reklamos šioje rubrikoje kreiptis į „Anykštos redakciją” telefono numeriu (8-686) 33036 arba el.paštu reklama@anyksta.lt

Vandens ir mini SPA pramogos baseine „BANGENIS“ Ažupiečių g. 1,(8 620) 83544.

Sveikatos oazė, kuri administruoja Anykščių plaukimo baseiną BANGENIS, Jūsų laukia pirčių ir vandens pramogų bei sveikatinimo paslaugų kompleksas. Mėgaukitės 25 m plaukimo baseinu bei pasikaitinkite šešiose skirtingose pirtyse (lietuviškoje, turkiškoje, infraraudonųjų spindulių, garinėje druskų, sausoje ir pirtyje su Himalajų druskos siena). Dar didesnis atsipalaidavimas ir relaksacija Jus užplūs, kai patirsite hidromasažinių baseinų, sūkurinės vonios bei vandens kaskadų teikiamus malonumus.

Laukiame Jūsų Anykščių komplekse BANGENIS pramogauti, ilsėtis ar tobulinti savo kūną. Juk sveikata – tai didžiausias mūsų turtas.

sveikatosoaze.lt

facebook: Sveikatos oazė

instagram: bangenis

 

LABIRINTŲ PARKAS Skapiškių k. 5 Skapiškių k., (8 652) 19991.

Labirintų parkas - tai unikalus, šalia Anykščių įsikūręs pramogų ir atrakcionų parkas. Jame rasite begalę įdomių ir išskirtinių pramogų skirtų visai šeimai:  net šeši skirtingo sudėtingumo labirintus; ekstremalias pramogas: net dvi nusileidimo padangomis trasas ir Vandens mūšio valteles;
Mini ZOO, vaikiška vairavimo mokyklėlė, vaikiška karuselė, Mini ekskavatorius bei vaikų žaidimų aikštelė. Visų lankytojų taip pat laukia Šokinėjimo pagalvė, batutas, Mini golfo aikštynas, Didieji šachmatai, Didysis Jenga ir Didžiosios šaškės, Šaudykla, Kreivų veidrodžių kambarys, didžiausias Lietuvoje Žaliųjų skulptūrų parkas ir dar daugelis kitų pramogų.
Planuojantiems iškylą ar švęsti gimtadienį galime pasiūlyti nemokamą Pikniko zoną ar išsinuomoti Gimtadieniams puikiai tinkančią 30 vietų puošnią palapinę.
Labirintų parke taip pat veikia ir savitarnos kavinė bei užkandinė.
Labirintų parkas dirba gegužės - spalio mėnesiais.
Nepamirškite apsilankyti Apverstame name, kuris išsiskiria originaliu namų interjeru – jame vaikštoma tik lubomis!

www.labirintu-parkas.lt
https://www.facebook.com/labirintuparkas/
https://www.instagram.com/labirintuparkas/

 

DAINUVOS NUOTYKIŲ SLĖNIS Vilniaus g. 80 B, (8-693) 35060

Laipynių ir atrakcionų parkas, įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto. Tai geriausia vieta ekstremalių pojūčių mėgėjams aktyviai praleisti laiką ir pasimėgauti gamta. Jūsų laukia 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurias įveikiant pakilsite net į 13 metrų aukštį. Skrydžio malonumui pajusti Jūsų laukia ,,Skrydis per Šventąją”.

Jūsų laukia:
• 6 skirtingo sudėtingumo trasos,
• „Skrydis per Šventąją“,
• profesionali alpinizmo įranga,
• kvalifikuotų instruktorių patarimai ir pagalba;
Svarbu: Pramoga gali pasinaudoti asmenys nuo 11 metų. 05.01-10.31 parkas veikia kasdien. 11.01-04.30 pramoga vykdoma susirinkus 15 asmenų grupei.
www.nuotykiuslenis.lt
https://www.facebook.com/nuotykiuslenis
https://www.instagram.com/nuotykiuslenis/

 

ORIGONAS, jojimo sporto klubas,  Niūronys, (8686) 35255.

Teikiame pramoginį jodinėjimą gamtoje, net ir nepatyrūsiems, bet norintiems išbandyti pramogą. Tikra romantika: žirgai, miškai, slėniai bei tyras miško oras. Kelionės metu Jus lydės patyręs gidas. Telefonas registracijai: 868635255.
Kviečiame, lankyti jojimo treniruotes, mokyklinio amžiaus vaikus. Norinčius išbandyti šią sporto discipliną. Telefonas konsultacijai dėl treniruočių: 862161114.

 

NYKŠČIO NAMAI, Liudiškių g. 18, 838158520 arba 865543379.

BOULINGAS.  Jūsų laukia vakarais nuo 16 iki 22 val., o penktadienį ir šeštadienį iki 24 val. Pirmadienį ir antradienį – nedirba. Išankstinė rezervacija telefonais: 838158520 arba 865543379 Kainos: penktadienį ir šeštadienį – 14 Eur 1 takelis 1 valanda, kitomis dienomis – 12 Eur 1 takelis 1 valanda. LAUKO TENISAS. Šalia sporto ir laisvalaikio centro įrengtos 2 skirtingos dangos lauko teniso aikštelės: sintetinės žolės ir plastmasės. BILIARDO BARAS. Biliardo baras su dviem pulo stalais. ŽAIDIMŲ KAMBARYS. Stalo futbolas, stalo tenisas, kerlingas, oro ritulys, smiginis, krepšinio automatas.

 

MIKADORAS, žirgynas Keblonys, (8-601) 88348.

Žirgyne organizuojamos turistinės kelionės Keblonių bei Anykščių apylinkėmis žirgais. Vykdomos fotosesijos su žirgais, turime savo fotografą. Organizuojame jojimo pamokas, vaikų jojimo pamokėles bei treniruotes norintiems tobulinitjojimo įgūdžius.