Verslininkas Vygantas Šližys, prieš kurį laiką įsigijęs žemės sklypą prie Šeimyniškėlių piliakalnio, numatė, kad iš to pavyks uždirbti.
Neskelbiamų derybų būdu savivaldybė iš verslininko Vyganto Šližio pirks žemės sklypą su pastatu sodininkų bendrijoje „Voruta“, kur stovi pilies bokštas.

Neskelbiamų derybų būdu savivaldybė iš verslininko Vyganto Šližio pirks žemės sklypą su pastatu sodininkų bendrijoje „Voruta“, kur stovi pilies bokštas.

Praėjusiame rajono Tarybos posėdyje deputatai buvo nustebinti žinios, kad milijonieriaus V. Šližio parduodamame žemės sklype „išdygo“ sodo namelis. Darbo partijos Anykščių skyriaus pirmininkas Ričardas Sargūnas klausė, kaip tame sklype atsirado namelis, jeigu rajono Taryba buvo nutarusi pirkti tik žemės sklypą.“Pardavėjas mums nepateikė geodezinių matavimų, bet teigia, kad sodo namelis yra pažymėtas. Jis teisiškai įregistruotas spalio 15 dieną“, - aiškino žemės sklypo su pastatu pirkimo komisijos narė, Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Savickienė, kuri deputatų paprašyta išvardijo kitus komisijos narius, „nemačiusius“, kad sklype stovi sodo namelis: savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoją Valentiną Patumsį, Muziejaus direktorių Antaną Verbicką, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistą Saulių Pesliaką ir Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistą Edvardą Šeženį.

Kaip žinia, minėta komisija buvo sudaryta rugsėjo 20 dienos rajono Tarybos posėdyje.

Liberalcentristas A. Gervinskas klausė, ar „sodo namelio atsiradimu žemės sklype nenorima padidinti pardavimo kainos?“. Vicemeras D. Krikštaponis užtikrino, kad „kaina dėl to nekilo“.

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.