Nors oficialiai Vilmantas Veršulis nėra sporto klubo „Vilartas“ steigėjas ir valdytojas, tačiau realiai jis laikomas visų idėjų generatoriumi.
Artimiausiu metu Niūronių kaimo hipodromas ir dalis pastatų turėtų būti išnuomoti sporto klubui „Vilartas“ žirginio sporto veiklai vykdyti. Minėto klubo reikalais rūpinasi prieštaringos reputacijos verslininkas, su Anykščiuose veikusia nusikalstama grupuote „Šeima“ siejamas 37 metų Vilmantas Veršulis, kuriam praeityje buvo taikomas organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymas.

Kalbama, kad V. Veršulis per žirginį sportą mėgins legalizuoti iš galimai  neteisėtos veiklos gautus pinigus. Taip pat tikimasi uošvio, milijonieriaus Jurgio Bėčiaus, gyvenančio su savivaldybės administracijos Apskaitos skyriaus vedėja Virginija Talačkiene, finansinės paramos. V. Veršulis visus reikalus derina su vicemeru Donatu Krikštaponiu, kuris  Mačionių kaime prie Rubikių ežero turi kaimo turizmo sodybą ir neslepia, kad jo turistai Niūronių kaime galėtų jodinėti žirgais.

„Anykštos“ skaitytojams pateiksime pikantiškas V. Veršulio veiklos „Šeimos“ grupuotėje detales: kaip jis prie „Bangelės“ kavinės iš nelegaliai laikyto ginklo peršovė atsitiktinį praeivį ir „Anykščių vyno“ kavinėje žmonėms liepė bučiuoti  šunį.

Žurnalistinis tyrimas – šeštadienio ir antradienio „Anykštoje“

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.