2007-08-24

Vyrui perdurta akis

Dauguma traktoriaus mechanizmų po avarijos buvo sulaužyti, tačiau kabina išliko sveika.
Ketvirtadienį Anykščiuose muštynių metu vienam vyrui perdurta akis, kitas neaiškiomis aplinkybėmis iškrito per balkoną.

Anykščiuose išgertuvių metu susimušė Ažuožerių kaime gyvenantis A. Ž. Ir Viešintų miestelio gyventojas A. S. Konflikto metu 1969 metais gimusiam Ažuožerių kaimo gyventojui kiaurai perdurta akis, sulaužyta nosis. A. Ž. Išvežtas į Kauno klinikas.

Neoficialiais duomenimis, kairės akies protezą turintis vyriškis, gali nematyti ir sužalota dešine akimi.

Žmogų sužalojęs A. S. sulaikytas ir patalpintas į areštinę.

Ketvirtadienį apie 18 valandą greitosios pagalbos automobilis lėkė į Storių gatvės 5 namą, kur iš trečio aukšto balkono iškrito 50 metų P. K. Vyras patyrė stuburo traumą ir buvo išvežtas į Panevėžio ligoninės Neurochirurgijos skyrių.

Kaip atsitiko nelaimė, aškinasi policijos pareigūnai. Tačiau atostogaujantį  Anykščių policijos viršininką pavaduojantis Petras Pumputis „Anykštai“ negalėjo pasakyti, ar tai buvo nelaimingas atsitikimas, ar P. K. bandė nusižudyti.

P. Pumputis taip pat negalėjo pateikti konkretesnės informacijos apie traktoriaus „MTZ“ avariją Niūronių kaime. Preikabą krautuvą su mediena tempęs traktorius prie hipodromo nuvažiavo nuo kelio, nukirto kelias egles ir sustojo. Įvykio metu išliko sveika tik traktoriaus kabina, nors ant jos gulėjo užvirtę nukirsti medžiai. Tačiau traktoriaus ratai, priekinis ir užpakalinis tiltas bei kiti mechanizmai buvo sulaužyti. Kas vairavo traktorių ir dėl ko įvyko avarija, policijos komisariate sužinoti nepavyko, nes pasak P. Pumpučio, „žurnalistams rūpi detalės, o pareigūnai dėmesį sutelkę į savaitgalį vyksiantį automobilių ralį...

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.