Policijos pareigūnui surašant duomenis apie motociklo apgadinimus, “Suzuki” apžiūrinėjo rajono Tarybos narys Rolandas Jurkėnas (antras iš kairės) ir motociklo savininkas Raimondas Mikėnas (trečias iš kairės)
Pirmadienį apie 12 valandą 30 minučių Anykščiuose prie „Bikuvos“ prekybos centro rajono Tarybos nario, Anykščių ligoninės chirurgo Rolando Jurkėno žmonos Aušros Jurkėnienės vairuojamas automobilis „Nissan Primera“ susidūrė su motociklu „Suzuki“.

Šviesos gatvėje gyvenantis Raimondas Mikėnas motociklu važiavo iš miesto, o A. Jurkėnienės automobilis iš priešingos pusės suko link „Bikuvos“ prekybos centro į automobilių stovėjimo aikštelę. „Staiga pamačiau, kad man kelią užstojo „Nissan primera“, sukti į priešpriešinio eismo juostą neturėjau galimybės, nes ten važiavo kitas automobilis, todėl teko motociklą guldyti ant šono, bet susidūrimo neišvengiau“, - „Anykštai“ avarijos aplinkybes dėstė R. Mikėnas.

Motociklas „Suzuki“ atsitrenkė į automobilio galinį sparną. Jo sulankstymas buvo vienintelis automobilio avarijos padarinys. Tuo tarpu motociklas labiau apgadintas: sulankstytas kuro bakas, užpakalinis sparnas, sudaužyti žibintai. Iš motociklo ant kelio ištekėjo tepalai. Nuos nuplovė ugniagesiai gelbėtojai.

Į įvykio vietą buvo atvažiavęs ir greitosios pagalbos automobilis. Tačiau medikų paslaugų motociklininkas R. Mikėnas atsisakė, nors ir skundėsi nugaros skausmais...Pirminiais duomenimis, abu vairuotojai buvo blaivūs.

Arvydas Lingaitis
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.