Pušyno gatvės rekonstrukcija ir UAB „Anykščių ratas“ vadovo Vyganto Šližio finansinė parama rinkimų kampanijai tarpusavyje nesusiję.
Anykščių Pušyno gatvėje, kur gyvena vienas iš per rinkimų kampaniją dabartinės koalicijos partnerius parėmęs verslininkas Vygantas Šližys, pats darbų įkarštis - UAB “Melinga” darbininkai tvarko šaligatvius, ruošia gatvę asfaltavimui.

Į redakciją kreipėsi anykštėnai, kurie tvirtino, kad remontas šioje gatvėje – koalicijos partnerių padėka už rėmimą. “Ne veltui juos “šližikais” vadino, o dabar pirmiausia tą gatvę remontuoja, kur V.Šližys ir gyvena”.- teigė skambinę anykštėnai. Tuo labiau, kad kaip liudija Pušyno gatvės pradžioje stovintis skydas “darbų pradžia – 2007 metų balandis”, o tai  sutapo su rinkimų ir kovų dėl mero posto laikotarpiu. Greičiausiai į“Anykštą“ skambino Lakštingalų gatvės gyventojai, kurie piktinosi, kodėl būtent ši gatvė nerekonstruojama.

Savivaldybės Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Albertas Miškinis paneigė gyventojų įtarimus, kad pirmiausiai asfaltuojamos tos gatvės, kuriose gyvena vieni ar kiti rajono valdžios rinkimų kampanijos rėmėjai. „2003 metų rugsėjo 25 dieną rajono Taryba patvirtino 2004 – 2008 metais numatomų asfaltuoti ir kapitališkai remontuoti Anykščių miesto ir rajono vietinių kelių ir gatvių prioritetinį sąrašą, kuriame Pušyno gatvės rekonstrukcija buvo įrašyta 15 numeriu, o Lakštingalų gatvė – tik 37. Iš viso pagal minėtą sprendimą buvo patvirtintas 50 miesto gatvių sąrašas. Gatvių remonto eiliškumo grieštai laikomasi, visos pirmiau sąraše buvusios gatvės jau sutvarkytos, todėl dabar priėjo Pušyno gatvės eilė. 350 metrų Pušyno gatvės atkarpos rekonstrukcija yra finansuojama Europos sąjungos (79, 5 proc.) ir savivaldybės biudžeto (20,5 proc.) lėšomis. Bendra projekto vertė – apie 415 tūkst. Lt“, - paaiškino A. Miškinis. Jo duomenimis, Lakštingalų gatvės rekonstrukcija yra numatyta  2007 – 2013 metų laikotarpiu. Apie tai informacijos galima rasti

savivaldybės administracijos tinklalapyje www.anyksciai.lt publikuojamame

“Anykščių rajono savivaldybės planuojamų rekonstruoti 2007-2013m. vietinės reikšmės transporto infrastruktūros objektų galimybių studijoje”, kurią parengė  UAB „Strateginiai transporto sprendimai“. 

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.