Tėvynės sąjungos pirmininką Andrių Kubilių Anykščių Tėvynės sąjungos aktyvas pasitiko su ąžuolo juosta.
Liepos 14-22 d. vykstantis jau šeštasis Tėvynės sąjungos rengiamas dviračių žygis "Suk į dešinę" Lietuvos keliais šiemet užsuko ir į mūsų rajoną. Šios žygių idėjos autorius bei vadovas – Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius.

 Liepos 14-22 d. vykstantis   jau šeštasis Tėvynės sąjungos rengiamas dviračių žygis "Suk į dešinę"  Lietuvos keliais šiemet užsuko ir į mūsų rajoną.  Šios žygių idėjos autorius bei vadovas – Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius.

Šiemet tradicinio dviračių žygio "Suk į dešinę" dalyviai, startavę Vilniuje, nuo Seimo rūmų, liepos 14 d, pasuko link Maišiagalos. Tą pačią dieną Širvintose susitiko su gyventojais. Kitą dieną pro Želvą, Kavarską pasiekė Traupį, kur žygio dalyviai nakvojo. O pirmadienį iš ryto užsukęs į Troškūnus apie  12 valandą dviratininkų karavanas sustojo Anykščiuose prie Kultūros centro, kur jų laukė  išsirikiavęs Anykščių Tėvynės sąjungos aktyvas su ąžuolo lapų juosta. Ji buvo įteikta Tėvynės sąjungos pirmininkui A.Kubiliui, kuris juostą papuošė savo dvivietį dviratį.

Tiesa, gyventojai nepasinaudojo proga pabendrauti su politiku, daugiau anykštėnus kalbinti teko pačiam konservatorių lyderiui. “Tai kaip jūs čia gyvenat, kurortininkai dabar?”,- klausinėjo anykštėnų A.Kubilius.

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.