Rima Lesnikauskienė garsėja įvairiomis akcijomis: šįkart simboliškai sukomponavusi buvusio šulinio dalis, ji laukia Anykščių teisėjų dėmesio.
Buvusi rajono kultūros skyriaus vedėja, socialdemokratė Rima Lesnikauskienė įvykdė teismo sprendimą: iš kaimynams Janinai ir Antanui Rimantui Bražiūnams priteistos namų valdos iškėlė tvorelę, šulinio ritinius, vaismedžius ir vandentiekio vamzdžius.

Priminsiu, kad dešimtmetį besibylinėjusių dėl namų valdos sklypo Anykščiuose ( K. Ladigos gatvė Nr. 19) Bražiūnų ir R. Lesnikauskienės konflikte tašką padėjo Aukščiausiasis teismas, kuris savo nutartimi paliko galioti Anykščių rajono apylinkės teismo teisėjos Albertos Baltušytės sprendimą namų valdas padalinti pagal Bražiūnų siūlymą.

R. Lesnikauskienė su savo vyru Petru Šaduikiu galbūt ir toliau būtų ignoravę teismo sprendimą, jeigu Bražiūnai nebūtų kvietęsi antstolių ir reikalavę atlaisvinti jų namų valdą.

Pastaruoju metu iš Bražiūnų namų valdos iškelti šulinio ritiniai ir kitos šulinio sudėtinės dalys sudėti R. Lesnikauskienės namų valdoje ne bet kaip, o tam tikra seka, iš kurios galima suprasti, jog tai buvusio šulinio atributai. „Kadangi teisėja A. Baltušytė mano, kad šulinio buvimo vieta nebuvo „išžvalgyta“, o savo sprendime ji parašė, jog  nebuvo atlikti jokie tyrimai galimai šulinio vietai parinkti, todėl aš tikiuosi, kad minėta teisėja, o gal ir Anykščių teismo pirmininkė Zita Gavėnienė eidamos pro šalį galėtų „išžvalgyti“ mano namų valdą ir nuspręsti, kuri vieta labiausiai tiktų šuliniui įrengti“, - buvusio šulinio dalių išdėstymo esmę paaiškino R. Lesnikauskienė.

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.