Tilto priėmimo dokumentacijai prireikė dėžės
Šiandien, 11 valandą, komisija oficialiai priėmė Vyskupo Antano Baranausko tiltą. Šį sykį buvo apseita be iškilmių ir panegirinių kalbų.

Šiandien, 11 valandą, komisija oficialiai priėmė Vyskupo Antano Baranausko tiltą. Šį sykį buvo apseita be iškilmių ir panegirinių kalbų. Iš rajono valdžios į komisiją buvo deleguota tik rajono vyriausioji architektė Daiva Gasiūnienė.

 Priėmimo komisijos pirmininkas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos tiltų skyriaus vedėjas Gediminas Viršilas pasakojo, jog tilto remonto darbai kainavo 3,3 milijonus litų, o į „Anykštos“ užduotą klausimą ar normalu, jog prieš miesto šventę atidarytas tiltas buvo vėl uždarytas ir vėl iš naujo buvo šalinamas asfaltas, pirmininkas atsakė, jog tai yra normalu, nes „deformacinės siūlės daromos tik tada kai tiltas būna pilnai padarytas“. Tos pačios nuomonės laikėsi ir remonto darbus vykdžiusios AB„Panevėžio keliai“ gamybinio techninio skyriaus vadovas Eimantas Vanagas.

Tilto priėmimo procedūroje buvo kilusi diskusija dėl į remonto darbų projektą neįėjusių tilto šlaitus tvirtinančių betoninių plokščių, kurias buvo pasiūlyta nuplauti aukšto slėgio vandens srove, arba rašyti naują projektą ir jas pakeisti naujomis.

ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.