Rugpjūčio 18 dieną apie 12 valandą 55 minutės Kupiškio rajone Anykščių ligoninės Ortopedijos – traumatologijos skyriaus vedėjo Aloyzo Pranskūno vairuojamas automobilis partrenkė dviratininką

Kupiškio rajono policijos komisariato pareigūnų duomenimis, avarija įvyko kelyje Vabalninkas – Biržai Byčių kaimo ribose. Gydytojas A. Pranskūnas vairavo nuosavą automobilį „Chrysler“ ir važiavo pagrindiniu keliu. Avarijos kaltininku įvardijamas iš šalutinio kelio staiga išvažiavęs 82 metų dviratininkas, kuris nuo susidūrimo su „Chrysleriu“ patyrė daugybinius sužalojimus ir išvežtas gydyti į Panevėžio ligoninę. Neoficialiais duomenimis, sužalotas žmogus gydomas reanimacijoje, jo būklė sunki.

Dėl eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrėjų duomenimis, gydytojas A. Pranskūnas automobilį vairavo blaivus. Šiuo metu atostogaujantis Anykščių ligoninės Ortopedijos – traumatologijos skyriaus vedėjas apie avariją kalbėti atsisakė. Nepatikrintais duomenimis, A. Pranskūno automobilis avarijos metu apgadintas smarkiai, gydytojas jo remontuoti nežada ir ketina įsigyti kitą mašiną.

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.