2019-11-22

Sodybos kieme gesino laužą (1)

Ketvirtadienį apie 19 val. Troškūnuose, Dariaus ir Girėno g., ugniagesiai gesino sodybos kieme pavojingai degusį laužą.

Skaityti daugiau...
2019-11-22

Festivalis

2019-11-21

Streikuos progimnazijos pedagogai (13)

Lapkričio 28 dieną, ketvirtadienį, streikuos Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos pedagogai. Moksleiviams nebus vedamos beveik trys pamokos - terminuotas įspėjamasis streikas tęsis nuo 8 iki 10 valandos. Streiką organizuojančiai Lietuvos švietimo ir mokslo profesinei sąjungai priklauso tik Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos pedagogai, todėl kitose Anykščių rajono mokyklose pamokos vyks įprastine tvarka.

Skaityti daugiau...
2019-11-21

Muzikinis vakaras bus šiltas (10)

Troškūnų Švč.Trejybės bažnyčioje šį mėnesį baigsis profesionalios muzikos vakarų ciklas.

Skaityti daugiau...
2019-11-21

Policija prašo pagalbos (2)

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariate pradėtas administracinio nusižengimo tyrimas dėl  šių metų lapkričio 1 dieną Anykščių r., Kavarsko mstl., Pergalės g. 8, netoli Kavarsko mstl. esančių kapinių, įvykusio eismo įvykio, kurio metu buvo apgadintas lengvasis automobilis „VW Passat“. Skaityti daugiau...

2019-11-21

Pirmojo romano apmatus sugalvojo per nuobodų klasės susitikimą

Aldona Ruseckaitė – poetė, prozininkė, ilgametė Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktorė. Moteris yra išleidusi ne vieną knygą apie žymius lietuvių kūrėjus – Maironį, Žemaitę, Vytautą Mačernį, kontraversiškai vertinamą Salomėją Nėrį.
Šią vasarą rašytoja viešėjo Anykščiuose, kur trečius metus iš eilės vykdomas Anykščių Antano Baranausko ir Antano Vienuolio - Žukausko memorialinio muziejaus ir Lietuvos Rašytojų Sąjungos projektas, kurio metu Anykščiuose savaitę laiko reziduoja Rašytojų Sąjungos nariai. Iš Ingavanagio, Prienų rajono, kilusi rašytoja džiaugėsi galimybe paviešėti Anykščiuose ir papasakojo apie savo kūrybines vizijas.

Skaityti daugiau...
2019-11-21

Nenori atiduoti motociklo (5)

Lapkričio 20 dieną  Anykščių rajono policijos komisariatas gavo Valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimą, kad vyras neperduoda konfiskuoto motociklo.

Skaityti daugiau...
2019-11-21

Informacijos sklaidos galia - rinkėjai tapo aktyvesni (2)

Prognozuojama, kad antrąjį kartą vykstantys Anykščių miesto seniūnaitijų seniūnaičių rinkimai šį kartą įvyks.

Skaityti daugiau...
2019-11-21

Dirba nauji seniūnai (29)

Šią savaitę Viešintų seniūnijos seniūnu pradėjo dirbti Ramūnas Blazarėnas. Be nuolatinio seniūno Viešintų seniūnija buvo trejus metus. Po to, kai ilgametė seniūnijos vadovė Janė Každailienė išėjo į pensiją, keli skelbti seniūno konkursai neįvyko.

Skaityti daugiau...
2019-11-21

Šventinės dovanos idėja - prenumeratos čekis

Užsukę į "Anykštos" redakciją,  laikraštį "Anykšta" ir žurnalą "Aukštaitiškas formatas" galite užprenumeruoti savo artimiesiems. Vien pernai šia šventinės dovanos idėja pasinaudojo daugiau nei pusšimtis  asmenų.

 Padovanok savo artimajam  „Anykštos“ ir „Aukštaitiško formato“  prenumeratą, ir jis Jus atsimins visus  2020 - uosius metus. 

Skaityti daugiau...