Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Cha

  Nuoroda

  ...pasirodo daktarė ir jos gerbėjai tokios foto net nematė,nes šis laikraštis, kaip "kolektyvinis darbas" jiems visai neegzistuoja, nes čia tikrų faktų nerasi, o tiktai pletkus ir kiršinimą

  Prieš mėnesį
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Jūs visiškai teisi, daktare. Tik skiepų dėka suvaldyta tuberkuliozė, vėjaraupiai, kokliušas, pneumokokinis plaučių uždegimas, gimdos kaklelio vėžys, Ebolos karštinė ir net sezoninis gripas. Ir net tai parašius - nugalėtų ligų sąrašas dar ne visas.

  Prieš mėnesį
 • Anykštai

  Nuoroda

  Nebūkit kiaulės, kokią foto nugriebėt ? Puiki gydytoja, geras šiltas Žmogus ur ...tyčiojatės. Gėdos turėkit, jei nemokat fotkinti, geriau visai nedėkit foto.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Akivaizdu, jog medikei reikia iš naujo mokytis, jeigu neskiria ligų, kvėpavimo takų ligą prilygina marui, raupams ir tymams. Matosi, kad neturi supratimo apie virusus, jų pasaulį, kas nutinka, kai vienas virusas nugalimas.

  Prieš mėnesį
 • Kolegė iš ligoninės.

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Čia koks proto bokštas. Daktarė yra viena iš geriausių rajone. Man nepatinka, kai nepagarbiai apie ją šnekama.
  Pasidalinkite "kas nutinka, kai vienas virusas nugalimas."-citata. Mes visi juk neturim supratimo.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Kolegė iš ligoninės. Nuoroda

  Atsakymas: kai virusų pasaulyje vienas virusas nusilpsta, tai į jo vietą ateina agresyvesnis virusas, kaip sakoma, tuščia vieta nebūna. Kodėl mažiau girdime apie gripo virusą, nes jis per daug metų nusilpo, tam įtaką turėjo ir žmonių skiepijimasis. O kai vienas virusas nusilpsta, tada jo vietą užima agresyvesnis virusas, šiuo atveju koronavirusas. Kai koronavirusas nusilps, tai jį pakeis kitas pradžioje agresyvus virusas, kol nebus įgautas atsparumas jam ir jis netaps eiliniu virusu.

  Prieš mėnesį
 • ***

  Nuoroda

  Už tokią nuotrauką...

  Prieš mėnesį
 • Anykštai

  atsakymas į: *** Nuoroda

  Teisman paduočiau

  Prieš mėnesį