Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina UAB Anykščių komunalinis ūkis renovacijos projektų vadovą, atliekantį bendrovės direktoriaus funkcijas Liną Pravilionį.
Pokalbis apie bendrovės veiklą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ona

  Nuoroda

  Ten atleist visus reikia,stagnatoriniai visi sėdi ir nieko nedirba

  Prieš 2 metų
 • Xx

  Nuoroda

  Pabaikit tyčiotis iš Alfrydo tikrai daug dirba žmogus !

  Prieš 2 metų
 • Negerai

  Nuoroda

  Pasistatė jauną vaikelį, kuri neturi jokio supratimo ir dabar visi iš jo tyčiojasi.Didėja KŪ beatvarkė !

  Prieš 2 metų
 • Taip!

  atsakymas į: Negerai Nuoroda

  Alfrydas rimtas žmogus ! Jis kai daro, tai ir padaro !

  Prieš 2 metų
 • Marijona

  Nuoroda

  Alfrydai, teik valdybai savo kandidatūrą į direktoriaus pareigas. Vis tiek sakei, kad politikoje nebedalyvausi.

  Prieš 2 metų
 • Tu no

  Nuoroda

  Tikrai proto neteko tas rašeiva, Savicko dėka po truputi KIK iš griuvėsiu baigia išsikapstyti.

  Prieš 2 metų
 • aha

  atsakymas į: Tu no Nuoroda

  taip ir parašyta atsakyme į "o" kad reikia būti netekusiam proto, norint padaryti tokį žingsnį. Išmesti KIK valdytoją, tai tolygu pačiam užsirišti kilpą ir ją užveržt, ištraukiant savo kėdę iš po užpakalio.
  Duokit tik tam žmogui sveikatos, tai ne tik nuostolingą atliekų rūšiavimo aikštelę sutvarkys, bet ir supelijusią Svėdasų pirtį iškūrens ir visus svėdasiškius išpers nemokamai :) Galės ir Vikonių kaimo gyventojai po darbų atvažiuot ir nusiplaut Anykščių miesto dulkes ir prilietą prakaitą nešant sunkias žinias apie vietos politiką ir valdžią.

  Prieš 2 metų
 • Savicka ,ar išmesi?

  Prieš 2 metų
 • nu

  atsakymas į: o Nuoroda

  ar proto netekai? išmesti tai, ant ko mano pačio kėdė stovi.

  Prieš 2 metų
 • Grynas LT

  Nuoroda

  Komunalinio vadovas net neįsivaizduoja, kiek galėtų generuoti pajamų iš savivaldybės objektų, kurie yra eksploatuojami seniūnijose ir yra viešosios pagarbos objektai. Veikiantys ir lankomi žmonių.
  Taigi paskaičiuokite kiek yra rajone veikiančių kapinių, kurios "prižiūrimos" seniūnijų ir kiek rasite prie tų kapinių konteinerių skirtų plastikui, stiklui ar kt. buitinėms atliekoms? Nors lėšos iš biudžeto yra numatytos ir skiriamos.
  Gal šiuos objektus norėtų aplankyti ir įvertinti rajone dirbantys aplinkosaugininkai, nors pakeliui kursuodami ekipažais ir ieškodami žvejų be bilieto prie vandens telkinio?
  Čia gal galėtų padėti ir komunaliniame dirbantis, patyręs aplinkosaugos specialistas- atliekų rūšiavimo aikštelės vadybininkas, berods kontroliuojančios valdžios atstovas, deputatas ?

  Prieš 2 metų
 • Gaila žmogaus !

  Nuoroda

  Visiškai tuščias žmogelis...

  Prieš 2 metų
 • panašumas

  Nuoroda

  šis LEP-as įmonės valdymu panašus į tą, kuris ant Vorutos piliakalnio varžtus buvo susukęs.
  Kitaip tariant -kaip čia padaryti, kad nereikėtų to daryti, o pinigėliai liktų, nes atlyginimus tai dabar du norisi gauti ir pačiam ir dar draugai ir įtakingi turi uždirbti....

  Prieš 2 metų
 • Asakymas

  Nuoroda

  o atliekų turėtojai mano kitaip,kad komunalsčikai - patentuoti pinigų išplėšikai už " orą " ,prieš tai savivaldybei palaiminus.

  Prieš 2 metų
 • Janina

  Nuoroda

  Mielieji vadovai ir valdyba, tik nemurkite kaip katinai per morčių ir nepiktnaudžiaukite užimamomis pareigomis ir tarnybine padėtimi, o teikite reglamentu aprašytas paslaugas, už kurias gaunate įmokas pagal privalomąją rinkliavą iš gyventojų ir kitų asmenų . Gyventojai tikrai nepiktnaudžiaus tiek, kiek dabar įmonė piktnaudžiauja savo monopoliu ir priklausydama valdžios įstaigai, gali sau leisti neatlikti privalomų paslaugų.

  Prieš 2 metų