Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina „Anykščių miško festivalio“ organizatorę Moniką Peldavičiūtę.
Pokalbis apie naują festivalį Anykščiuose.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ale tikrai, prie Laju tako

  Nuoroda

  visas miškas apšiktas, net batukus išsišūdinau nuėjusi pavaikščioti.. Pastatykit kokias būdeles (ale negalit ju prijungti prie kanalizacijos tinklu pagal Briuselio reikalavimus ?) Ale ir beda turit, siaubas, visas miškas šudais smirdi ! Tikras "miško festivalis"

  Prieš 2 metų
 • natūra 2000

  atsakymas į: Ale tikrai, prie Laju tako Nuoroda

  labai gerai. Gali kreiptis ES paramos už natūralaus pojūčio patirties išsaugojimą.
  Tik klausimas kas ten tavi atvežė su batukais?
  Kuom užsiiminėji, kad į mišką su batukais ...?

  Prieš 2 metų
 • nuomonė

  Nuoroda

  Sėkmės organizatoriams, o kad daug nuomonių, vadinasi visiems Anykštėnams svarbu, kas pas mus vyksta

  Prieš 2 metų
 • to replikai

  Nuoroda

  tai ir valstybės lėšų įsisavinimo projektas, nes dalis lėšų buvo skirta iš Savivaldybės biudžeto lėšų kultūriniams projektams...

  Prieš 2 metų
 • Kolštuvis

  atsakymas į: to replikai Nuoroda

  kažkas, pamatęs rezultatą susirūpino, kad ne pro jo skylutę ir ne į jo kišenę pinigėliai skirti ? :)

  Prieš 2 metų
 • PASTEBĖJIMAS

  Nuoroda

  Visi kultūriniai projektai yra vykdomi nesiekiant naudos sau, tai yra ne pelno projektai, kaip ir šis.Skaitytojai dalinasi nuomone ir manau labai korektiškai,O be to, organizatoriai taip pat viešojoje erdvėje dalinasi nuomone.Su pagarba,

  Prieš 2 metų
 • Tikras pastebėjimas

  atsakymas į: PASTEBĖJIMAS Nuoroda

  vieni kultūriniai projektai daromi tam, kad panaudoti uždarbiui (honorarams) išsimokėti ir pliusiuką prie renginio ataskaitos padėti.
  Kiti daromi iš idėjos dėl bendravimo ir pažinimo, gaunant palaikymą iš rėmėjų, kad apmokėti būtinąsias tiesiogines išlaidas ir pasidalinti bendru renginio rezultatu su visais dalyviais, t.y. ir žiūrovais.
  Pastabos priimtinos bet dalykinėje bendravimo aplinkoje, o ne kažkaip save kaip renginio scenarijaus autoriumi įsijautus dėstyti viešai kritiką, net neprisistačius ką atstovaujate.
  Ačiū už supratimą ir siūlome savo patirtimi pasidalinti kitų renginių organizavime.

  Prieš 2 metų
 • ..

  Nuoroda

  makaronai,na galvoja kaimas juk praeis

  Prieš 2 metų
 • nuomonė

  Nuoroda

  kažkas panašaus, kaip Kepenio sveikatingumo mokyklos reikalai, Monika, toli nenuvažiuosit su tokiu organizavimu...nemanau, kad Anykščiams turint tokius galingus festivalius dar reikia tokių neaiškių renginių, kurie įdomūs turbūt tik jums patiems...

  Prieš 2 metų
 • Gerbiama, Monika

  Nuoroda

  Festivalio veiklų nebuvo galima pavadinti festivalio veiklomis.Visa tai yra edukacinis forumas ar kokia nors konferencija.Terapija apskritai negali ūti priskiriama prie festivalinės kultūros.Patarimas - ateityje viską sustiguoti ir išgryninti, nes pavaikšiojimai ir medžių apsikabinimai, tai nėra toli gražu festivalis.Trūksta organizacinių reikalų ir matyt sugebėjimo - draugiškas patarimas.

  Prieš 2 metų
 • Replika

  atsakymas į: Gerbiama, Monika Nuoroda

  manytina pastabas teikti korekti6kiau tiesiogiai organizatoriui, o ne viešoje erdvėje skelbti kritiką net nedalyvavus savanoriškoje organizatorių veikloje.
  p.s. čia ne valstybės lėšų įsisavinimo projektas kultūriniam festivaliui pagal sugalvotas ministerijoje patarėjų surašytas gaires. Čia savanoriškų idėjų ir veiksmų įgyvendinimo rezultatas, nesiekiant naudos sau.
  Ačiū už supratimą.

  Prieš 2 metų
 • patarejas

  Nuoroda

  Mes dar nuo misko neatsitraukem. Dar duminese pirkiose sedim. Gal jau laikas vytis bent estus. Progeresuokime pagaliau

  Prieš 2 metų
 • balabeikos...mišką visi mylim,na ,o kiek yra jo savininkų rankose,kiek išvežamas iš Lietuvos..ką jūs padarysite....migla pučiama ir tiek

  Prieš 2 metų