UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ renovacijos projektų vadovas Linas Pravilionis.

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas ALEKSIEJŪNAS kalbina UAB „Anykščių komunalinis ūkis“ renovacijos projektų vadovą Liną PRAVILIONĮ.
Pokalbio tema – daugiabučių renovacija Anykščiuose.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • MSCPlora

  Nuoroda

  Если планируете оптовые поставки товаров из Китая, то можно воспользоваться услугами логистической компании "Азия-Трейдинг". Мы проанализируем весь китайский импорт товаров прибывший на территорию России, найдём интересующий вас товар, выйдем на завод и разместим заказ на производство. Также осуществим доставку товара до Вашего склада и растаможим его.
  http://msc.com.ru

  Prieš 4 mėnesių
 • MSCPlora

  Nuoroda

  Доставка сборных грузов в контейнерах морским транспортом является одним из экономически выгодных для среднего и малого бизнеса. Транспортно-логистическая компания "Азия-Трейдинг" предлагает рассмотреть сквозной сервис доставки грузов по наиболее выгодным тарифам грузоперевозки и таможенного оформления.

  Prieš 4 mėnesių
 • DavidFum

  Nuoroda

  Изготовление и продажа колеса сира

  Низкие цены и высокое качество продукции гарантируем.
  Подробнее о наших Колесах Сира:

  изготовлены из нержавеющей стали
  разбираются на 4 или 5 частей на Ваш выбор
  покрытие ПВХ различных цветов
  есть возможность заказать колесо без покрытия ПВХ

  Сколько времени надо чтобы научиться?
  Выполнять простые движение достаточно криво можно научиться за 5-6 занятий.
  Для того, чтобы получалось красиво нужно от 1 года занятий.

  Какая нужна подготовка чтобы начать?
  Колесо Сира не требует специальной подготовки. Тем не менее вы должны быть в нормальной форме.
  Желательно, чтобы вы были в высоту больше, чем в ширину. )

  Какие группы мышц задействованы при занятии в колеса Сира?
  Все.
  Если точнее — это зависит от того какие трюки вы на нем исполняете.
  Для новичков больше всего нагрузки приходится на руки/спину и немного — ноги.
  https://www.russiandoska.ru/files/images/1088319-big-1-1501506674.jpg

  Где можно заниматься? Какое покрытие нужно?

  Мрамор или деревянный пол спорт зала — еще лучше.
  Точно не подойдут песок и трава.

  https://sdelai.ru/members/davidodops/

  Prieš metus
 • Renovacijos įkainiai

  Nuoroda

  Išpusti apie tris kartus.Toje srityje MIEGA musų politikai, gal ir nupirkti ?. Tam ir padarytas monopolis, kad gali renovuoti tik privačios įmonės. Valstybines tai galima kontroliuoti.Tik paskutiniai glušai gali renuovuotis mokant dvigubai daugiau už šildymą bankams kas mėnesi visus 20 ----30 metų. Pravilnis jums ant ausų makaronuis kabina

  Prieš 2 metų
 • Mark

  Nuoroda

  http://www.lexus-forum.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=78913 Avoid Chemicals Reduce associated with of chemicals as far as 100 % possible. Artificial colors, synthetic shampoos, imitation dyes usually are very harmful for good and oftentimes leads you to premature grey hair. Use the right shampoo in your type of hair, and attempt to use nature based products for the best leads. Alternatively, pull out that recipe book from the attic and employ some of this home-products for hair care, for a cheap and efficient cure for use in your damaged hair do.

  Prieš 2 metų
 • Joey

  Nuoroda

  Cellulit - przyczyny z punktu widzenia lekarza http://katalog.wp.pl/upominki-handel-elektroniczny/521114-wpis/

  Prieš 2 metų
 • Mia

  Nuoroda

  Jak przyspieszyć wzrost włosów? Praktyczne porady http://bez-hemoroidow.pl

  Prieš 2 metų
 • Nicole

  Nuoroda

  http://itgovernance.co.za/3/index.php/cb-profile/pluginclass/cbblogs?action=blogs&func=show&id=3 One on the simplest home cures for varicose veins is to eat proper diet with associated with fresh fruits, vegetables and fish. Also try to avoid food packed with carbohydrates and fats.

  Prieš 2 metų
 • Jane

  Nuoroda

  http://www.bumblebeedigital.com.au/profile/sculonin22/ No one likes to talk about it, ladies than 50% of Americans over 50 suffer from hemrrohid or some call it Piles pain. You do not have to discuss it bu you reason to become more educated about possible coverings. I want to help education a small piece of the populace who want answering more.

  Prieš 2 metų
 • Šitie plėšikai

  Nuoroda

  Turi net savo Prezidentą. Tai vadinamas "laisvos rinkos" Prezidentas

  Prieš 2 metų
 • Sheila

  Nuoroda
  Prieš 3 metų
 • Stalinas ir Sniečkus

  Nuoroda

  Valstiečius trigubai išpustomis duoklėmis varė kolūkius. Dabartiniai komunistai šouolaikinius daugiabučius kolūkius trigubai išpustomis kainomis varo į renovaciją. Reikia pinigėlių, dar ne visi pasistate turi polsio namus prie ežerų, dar tiek laisvų neapstatytų pakrančių

  Prieš 3 metų
 • legalizuotas apiplėšimas

  Nuoroda

  legalizuotas apiplėšimas stambiu mastu-renovacija.Duoklė valstybės įteisintiems reketininkams. Gyventojai neturi jokio pasirinkimo-sužaista per soc.remtinus, kurių kiekviename name daugiau nei pusė.

  Prieš 4 metų
 • Šildymo problemas

  Nuoroda

  Turi spręsti šilumininkai . Pagal jų ir ekonomistų projektus turi būti vykdoma renovacija. Anykščiuose akivaizdus daugiabučių apiplėšimas,kai buvusi vyriausybė panaikino vietines valstybines galimas kontroliuoti statybines organizacijas. Akivaizdus "laisvos rinkos" nusipirktas buvęs seimas

  Prieš 4 metų
 • Nusisneka konkreciai...

  Nuoroda

  Renovacija skirta issprest sildymo problema. O cia visa interviu varo apie neesmini dalyka - kad pagereja aplinka ir vaizdas...Toooks ir specialyyysta.

  Prieš 4 metų
 • sąžiningai renovuoti

  Nuoroda

  reikėtų pačius seniausius namus, o ne bet ką ir bet kokia kaina, kad tik būtų pliusas uždėtas. Bet kai kam pasekmės skaudžios materialine prasme.Todėl žmonės ir piknaudžiauja įv. lengvatom, mokesčių slėpimais, išvykimu į užsienį.

  Prieš 4 metų
 • argi ne keista

  Nuoroda

  Pušyno renovuotame name žmonės po pusmečio stiklinasi balkonus už savo lėšas, kai visi balkonus stiklinasi renovacijos metu.Kad nestiklinti buvo su savimi pasitarta ir nuspręsta NUSPRĘSTA vienos namo gyventojos, kuri dirbo duete su A.G.

  Prieš 4 metų
 • aaa

  Nuoroda

  šis duetas sugebėjo surenovuoti prievartos būdu ir kt. manipuliacijom Pušyne patį naujausią namą.Dauguma priešinosi, bet puikiai susitvarkė ...Renovavo pagal privatų projektą....Ir ką...?Namo vergai mokės 25 metus duoklę.

  Prieš 4 metų
 • apgaulės būdu

  Nuoroda

  apgaulės būdu renovacijas vykdė ponas A.G.....ir L.P.Tai buvo žmonių apiplėšimas pagal įstatymus.

  Prieš 4 metų
 • tikrai

  Nuoroda

  toli iki A.Gervinsko įžūlumo ir melo.Pajutom savo kailiu.Kaip gražiai čiulbėjo A.G iki parašų rinkimo.O kai surinko-darė taip , kaip naudinga"kažkam", bet ne žmonėms....Tai įžūlus ir nesąžiningas žmogus.Labai "geras"duetas kartu su apgaudinėtoja L.P....Toks tokį .....

  Prieš 4 metų
 • As

  Nuoroda

  Oi kiek dar daug ir toli jam iki Gervinsko. Ismoks. Tik kieno saskaita.

  Prieš 4 metų
 • Tautos balsas

  atsakymas į: As Nuoroda

  Kęstutis Tubis jį norėjo įdarbinti ir įdarbino. Anot TIC darbuotojų, dabar Kęstutis Tubis nori įdarbinti Saulių J., Darbo partijos narį iš Jonavos. Gal Kristupas Krivickas atliks tyrumą ir išsiaiškins kodėl Kęstutis Tubis taip myli Jonavos žmonės. Viena iš versijų, kad nomenklatūros atstovas Mindaugas Sinkevičiaus žada atsidėkoti suteikdamas postą kadencijos pabaigoje, nes į kalėjimų departamentą dabar nebeliko galimybių patekti. Kęstutis Tubis turėtų būti susipažinęs su sociologiniai tyrimais ir žinoti kad neturi galimybių būti perrinktas į merus. Todėl reikia rūpintis ateitimi.

  Prieš 4 metų
 • graudus vaizdas

  Nuoroda

  tik kalbet ir logisku sakiniu deliot nemoka, sarmata klausyt

  Prieš 4 metų
 • JO

  Nuoroda

  normalus berniokas

  Prieš 4 metų