Savarankiškai save išsikėlęs kandidatas į Seimą Mindaugas Pauliukas.Politinė reklama. Bus apmokėta iš kandidato Mindaugo Pauliuko rinkimų sąskaitos. Užs.Nr. 470

Į portalo anyksta.lt forume skaitytojų užduotus klausimus atsako savarankiškai save išsikėlęs kandidatas į Seimą Mindaugas Pauliukas.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš kandidato Mindaugo Pauliuko rinkimų sąskaitos. Užs.Nr. 470

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Už Mindaugą Pauliuką

  Nuoroda

  Mindaugai,balsuosime už Tave.Šaunuolis!

  Prieš 3 metų
 • Mindaugai

  Nuoroda

  Truksta reklamos. Buk rystingesnis.Mano chebra uz tave.

  Prieš 3 metų
 • Taigi

  Nuoroda

  Pokalbis ir liko tik pasikalbėjimu, ne kažin kas apie šį kandidatą ir paaiškėjo, gal tik tai, kad mokslai jį išmokė diplomatijos ir sugebėjimo prisitaikyti prie aplinkos.

  Nelabai įtikina, kad nuolatinis sveikatos tikrinimas sumažintų eiles, nes tada privalomai visi turėtų tikrintis kartą per metus, vadinasi, būtų apkrovimas, dabar daug žmonių išvis nesilanko pas gydytojus kol liga visai neprispaudžia.

  Klaidingas teiginys, kad tarnautojai nekuria pridėtinės vertės. Kandidatui reikėtų išsiaiškinti, kas yra pridėtinė vertė.

  Strategiją reikia turėti, bet tikrai ne tokioms smulkmenoms, kaip verslo kūrimas ar šūkiams apie amžiną gyvavimą, kai tuo pačiu nesudaromos žmonėms gyvenimo sąlygos likti valstybėje. Jau tiek nusibodęs tas verslo sureikšminimas ir idealizavimas. Bet kandidatas matosi, kad mąsto standartiškai, taip kaip priimta, kad ir apie tuos pačius progresinius mokesčius, vis bijomasi mokesčių padidėjimo. Žinoma, kad įvedus progresinius mokesčius, mokesčiai padidėtų dideles pajamas gaunantiems, mokesčių padidėjimas neišvengiamas, bet sumažėtų vidutines ir mažas pajamas gaunantiems, o minimalias pajamas gaunantiems mokesčio tarifas būtų nulinis.

  Bus įvestas gražus terminas apibūdinti nesugebėjimą dirbti įstatymų leidybos darbo ir vyriausybės darbo priežiūros pateisinimui – parlamentinė diplomatija. Dirbant rimtai įstatymų leidybos darbą, tai nebūtų laiko gastroliavimams, kaip dabar matosi daro seimo nariai, turėdami daug laisvo laiko. Gal reikėtų pradėti nuo to, kad valstybėje kiekviena institucija atliktų jai skirtą funkciją – įstatymų leidyba užsiimtų įstatymais ir vyriausybės darbo priežiūra, vykdomosios valdžios institucijos užsiimtų ligoninėmis, mokyklomis, ūkiu, verslo reikalais, turistų pritraukimais ir pan. Tik tada valstybė pradėtų veikti, kaip gerai dirbantis mechanizmas, kai kiekviena dalis gerai atliktų jai skirtą funkciją, o ne tai kas lengviausia ir tai, ką užsimaniau ir noriu, visa tai įvyniojant į gražias sąvokas.

  Kol nebus suprasta, kad laikas sugrąžinti socializmo elementus, tai visi tie sapnavimai apie užsienio investicijas, apie visų tapimą verslininkais ir pan., nepadės išspręsti nedarbo problemą ir su tuo susijusių kitų problemų – emigracijos, alkoholizmo ir kt., nepadės įveikti socialinės atskirties, apskritai, kuo ilgiau gyvensime su kapitalizmo iliuzija ir idealizavimu, tuo daugiau patirsime praradimų ir eisime link žlugimo.

  Seimas šiam kandidatui, kaip karjeros laiptelis. Kas nori padėti jam daryti karjerą, tai gali už jį balsuoti.

  Prieš 3 metų
 • Kaip pasakyti

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Vienintelis kandidatas kuris mąsto platesnėmis kategorijomis. Sunku normaliam žmogui atsakinėti į durnus klausimus.

  Prieš 3 metų
 • Pamatysit

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Pirmaus Minde Lukse ir Kristupas

  Prieš 3 metų
 • AS

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Uz Rycka balsuosiu,nes jis dirba ukvedziu ir jam karjiera labiausiai reikalinga

  Prieš 3 metų
 • Sutiksumanim

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Mindaugas savo issilavinimu,savo pasiekimais karjiera jau pasiekes ir jam i seima pats laikas.

  Prieš 3 metų
 • Taigi

  atsakymas į: Sutiksumanim Nuoroda

  Seimas būtų laiptas, esantis aukščiau - tai ir turėjau galvoje.

  Prieš 3 metų
 • Taigi

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Nors buvo vietų, kur mąstymas sutampa, pavyzdžiui, apie partinius.

  Prieš 3 metų
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Labai stiprus, nepartinis kandidatas, lenkiantis kitus savo erudicija, diplomatine patirtimi. Visa šeima balsuosime už tave. Sėkmės.

  Prieš 3 metų
 • manau

  Nuoroda

  išsilavinę rinkėjai balsuos tik už Tave.

  Prieš 3 metų
 • mes

  Nuoroda

  taip pat balsuosime už Tave, nes Tu labai daug kuo lenki kitus kandidatus.

  Prieš 3 metų
 • Seima

  Nuoroda

  Mes balsuosim uz tave,Mindaugai sekmes tau.

  Prieš 3 metų