Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į Seimą Antanas Baura.

Į portalo anyksta.lt forume skaitytojų užduotus klausimus atsako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatas į Seimą Antanas Baura.
Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užsak. Nr.434

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Bronislava

  Nuoroda

  Viršuje perskaičiau Luko Pakelčio reklamą, kad reikia rinkti rimtą seimo narį ir pagalvojau, kad jis už Antaną Baurą agituoja. Sėkmės Antanai.

  Prieš 3 metų
 • ...

  Nuoroda

  klounas

  Prieš 3 metų
 • Pufff...

  Nuoroda

  11 komentaru-jaboniu ir tik 1 skaitytojo klausimas i kuri galima atsakineti tekste kuriame kviete uzdavineti klausimus. Vaizdelis kaip bezdalas is tuscio pilvo, bekvapis ir nematomas. Su tokiu redaktoriavimu sitas laikrastelis ilgai netrukus uzsivoz. Nepades ir ideju vagiliavimas.

  Prieš 3 metų
 • Taigi

  Nuoroda

  Pagal pradžios klausimus, tai Baura į Anykščių rajono savivaldybės deputatus kandidatuoja. Galės po kažkiek metų kandidatuoti į savivaldybės deputatus, žino apie rajoną. Apskritai, tai įspūdis, kad interviu imamas kokiam nors žurnalui „Žmonės“ :)

  Dviguba pilietybė tik paskatins emigraciją. Pilietybė yra ne tik teisės, bet ir pareigos – ginti tėvynę, mokėti mokesčius.

  Išvardino kandidatus į prezidentus, tai su tokiais vadais Lietuvos ateitis liūdna.

  Kas Seimo nariams trukdo į patarėjus, padėjėjus priimti žmones, kurie išmano teisę, kodėl būtinai turi būti priimami partiniai, draugai, pažįstami. Jeigu patys deputatai neišmano teisės, nors turėtų nusimanyti arba nekandidatuoti, jeigu nenusimano, nes darbas susijęs su įstatymais, tai nors padėjėjus pasiimtų išmanančius.

  Jeigu iki šiol tinkamai ES pinigų nepanaudojo, tai ir nepanaudos, nes niekas po 2016 m. rinkimų nepasikeitė, kaip nebuvo Lietuvoje šeimininko, taip ir nėra, ir nenusimato, kad ateityje bus.

  Prieš 3 metų
 • kodel trynat

  Nuoroda

  komentarus ypac kurie raso tiesa

  Prieš 3 metų