Savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Asta Palaimienė.

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas ALEKSIEJŪNAS kalbina savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiąją specialistę Astą PALAIMIENĘ.
Pokalbio tema - vaiko teisių apsauga ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistų darbo specifika.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Sita

  Nuoroda

  PONIA prajuokino,kad ,tik pijokai musa vaikus,ir gerai gyvenantys musa vaikus,juokinga klausyt,kad nori sekti Norvegijos pvz.Ponia ,nieko nebus kol pacios visos musu tautos samprota,mastymas nesikeis del visko,kitose salyse ir gi geria,bet su saiku ir turi is ko,ir ju bendravimas su vaikais ir kitais zmonemis yra kitoks,o musu zmones kaip zverys viens kitam tuo paciu ir vaikam,ir dar ilgai taip bus nes pacioj valstybej vyksta haosas.

  Prieš 3 metų
 • Liepa

  Nuoroda

  Labai gerbiu sia moteri.Aciu.Sveikatos jai.

  Prieš 3 metų
 • kazys prunskus

  Nuoroda

  jum maza blt atleist visas nuo darbo tai tada nors butu visos seimos patenkintos ir gyventu laimingai be jusu tokiu debilisku nesamoniu.kur tai matyta kur vaikus tikrai dauzo kumsciais spardo kojom ir jos nk tai nemato.o cia kad seima isgere biski ar ka tai tuoj lekia ir vaikus atemineja.geda geda ant tokiu darbuotajiu anyksciu.

  Prieš 3 metų
 • Durnesnės politikos gal jau nebebus ?

  Nuoroda

  Gaili nupirkti malkų už 200 € varguolių šeimai, bet geriau atims vaiką iš tos šeimos už nepriežiūrą, kurio išlaikymas kainuos 2000 € mėnesiui...

  Prieš 3 metų