Prie Anykščių ligoninės pastatytą palapinę ketinta naudoti koronaviruso protrūkio Anykščių rajone atveju.

Anykščių rajono savivaldybė už 6,8 tūkst. eurų nupirko palapinę. Palapinė sumontuota šalia Anykščių ligoninės pastato. Jeigu Anykščių rajone prasidėtų susirgimų koronavirusu protrūkis, palapinė būtų naudojama kaip laukiamasis.
Naujų susirgimų COVID-19 pastarosiomis dienomis Anykščių rajone nenustatyta.

 

Sumontavo palapinę

Pirmadienį, gegužės 4-ąją, pardavėjų - EM Group Invest MB - vadovas Marek Čiševič ir Anykščių rajono savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė pasirašė palapinės perdavimo-perėmimo aktą.
Palapinę apžiūrėjo ir Anykščių rajono vadovai - meras Sigutis Obelevičius bei vicemeras Dainius Žiogelis, Anykščių rajono ligoninės laikinasis direktorius Dalis Vaiginas, rajono vyriausioji architektė Daiva Gasiūnienė.
Anykščiuose sumontuota palapinė yra 130 kv.m. ploto, jos metalinis karkasas uždengtas tentu. Sumontuota ir grindų danga.
Pardavėjų atstovas M.Čiševič ,,Anykštai“ sakė, kad Lietuvoje jau pardavė apie 100 palapinių - jas perka ir privatūs asmenys, ir įmonės, ir valstybinės įstaigos. Privatūs asmenys surenkamus statinius naudoja kaip pavėsines ar vasarnamius. Verslininkai  gaminį pritaiko kaip viešbučio numerį. Palapinės naudojamos ir kaip parodų paviljonai ar kavinių patalpos.
EM Group Invest MB parduodamų palapinių plotas nuo 12 iki 500 kv.m. Pasak M.Čiševič, įgudę darbininkai palapinę surenka per 4 val., o naujokai turėtų surinkti per šešetą valandų. Verslininko teigimu, palapinės karkasas sukonstruotas molekulės principu, todėl jis yra neįtikėtinai tvirtas. O tentui pardavėjai suteikia dviejų metų garantiją.
D.Vaiginas ,,Anykštai“ sakė, jog bent jau tam tikrą laiką palapinė ligoninei bus reikalinga. Planuojama vėl pradėti planinį gydymą, todėl gali būti, jog nepanaikinus karantino, bet atnaujinus planinį gydymą, palapinė ligoninei bus reikalinga kaip laukiamasis ir be koronaviruso protrūkio.
Anykščių rajono valdžia vėliau palapinę ketina naudoti per Anykščių mieste vyksiančius renginius.   

Aknystose ramu

Iki šios savaitės pradžios Anykščių rajone fiksuoti 6 susirgimai koronavirusu, o 4 iš užsikrėtusiųjų jau yra pasveikę.
Koronavirusu sergančiomis šiuo metu laikomos Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės bei Aknystos socialinių globos namų darbuotojos. Iš abiejų moterų testai dėl galimo susirgimo koronavirusu imti profilaktiškai, jos ligos simptomų nejaučia, tačiau testų atsakymai buvo teigiami. Abi jos izoliuotos Anykščių viešbutyje ,,Puntukas“.
Kiti ir Troškūnų ligoninės, ir Aknystos globos namų kolektyvo nariai nebuvo užsikrėtę koronavirusu. Visų Troškūnų ligoninės pacientų tyrimų atsakymai neigiami. Praėjusios savaitės pabaigoje sulaukta ir visų Aknystos socialinių globos namų gyventojų, su kuriais galimai kontaktų turėjo užsikrėtusi darbuotoja, tyrimų atsakymų. Moteris dirbo su sunkiais ligoniais, todėl bijota, ar nebus virusas pasiekęs ir globotinių – laimei, visų globotinių tyrimų rezultatai neigiami.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • heknatikni

  Nuoroda

  Google“ dabar moka 500–800 dolerių per dieną už darbą internete iš namų. Niekada nemaniau, kad galiu tai padaryti, tačiau mano geriausia mokytoja per mėnesį uždirba daugiau nei 26000 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Net žmonės, kuriems tai yra nauja, gali lengvai uždirbti 500 USD per dieną, o uždarbis laikui bėgant gali išaugti dar daugiau. patikrinti daugiau čia ................

  ...........................>>>>>>>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš 9 mėnesių
 • Robertas

  Nuoroda

  Pinigu mėtimas tokios kokybės ebai 600 ......kiek pigiau11kartu ar tai normalu

  Prieš 9 mėnesių
 • LillaIadanza

  Nuoroda

  Geriausias uždarbis internetu dirbant namuose. Tai aš padariau labiausiai apsimokėdamas finansiškai. sekmadienį, gavau puikų „BMW 640d“, praėjusį mėnesį uždirbdamas 41,739 USD. Šis darbas yra tikrai neįtikėtinas ir kiekvieną dieną man suteikia didelę pajamų dalį. Esu tikras, kad pasieksite geriausią rezultatą. Patikrinkite daugiau čia.............

  ...............>>>>>>>>>>>> ccutt.ly/XyvK1fq

  Prieš 9 mėnesių
 • O ką?

  Nuoroda

  O ką darys su tais dviem baltais nameliais? Pritaikys dviem būdoms tų šuniukų, kurie vis sysioja ant vieno ąžuoliuko...?

  Prieš 9 mėnesių
 • Aina naaa!

  Nuoroda

  A tai kadu šitų kupalų Fergizienei padovanos į jos daržų? Ana laukia gi!

  Prieš 9 mėnesių