Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės pastatas liks rezerviniu. Jis gali būti panaudotas sergančiųjų koronavirusu gydymui.

Iki šios savaitė pabaigos visi anykštėnai, besigydantys palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, turėtų būti suvežti į Anykščių ligoninę. Iki šiol senyvi žmonės gydėsi ir Anykščiuose, ir Troškūnuose.

 

Sukliudyti suvežti visus palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus ligonius į vienas patalpas gali nebent tiriamųjų pacientų ar medikų teigiami koronaviruso testai.
Atlaisvinus Troškūnų ligoninės patalpas, jos liktų rezervinėmis. Patalpos būtų naudojamos, jeigu Anykščių rajone prasidėtų susirgimų koronavirusu protrūkis. Pasak D.Vaigino, tokiu atveju į Troškūnų ligoninę keliautų nesunkiai koronavirusu sergantys ligoniai.
Koronaviruso mėginiai imami iš visų į Anykščių ligoninę patenkančių pacientų. Mėginiai tyrimams vežami į didmiesčiuose esančias laboratorijas.
Priminsime, jog prieš porą savaičių savivaldybes pasiekė Vyriausybės rekomendacija ieškoti patalpų, kuriose būtų galima apgyvendinti visus apskrities palaikomojo gydymo ir slaugos ligonius. Tačiau, panašu, kad ši idėja liks neįgyvendinta: vienas dalykas – reikia didžiulio pastato, kuriame galėtų gydytis keli šimtai senukų, o kitas dalykas - rajonų ligoninės nepageidauja prarasti savo pacientų, kurių gydymas yra finansuojamas per Valstybines ligonių kasas.
Naujų susirgimų koronavirusu pastaruoju laiku Anykščių rajone fiksuota nebuvo. Iki šiol Anykščių rajone registruoti keturi susirgimo koronavirusu atvejai. Trys iš susirgusiųjų jau yra sveiki. Pasak Anykščių rajono vicemero, Ekstremalių situacijų valdymo komisijos Operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio, gauti trijų iš keturių sirgusių anykštėnų pakartotinio tyrimo rezultatai ir jie yra neigiami.
Balandžio 15-ąją Anykščių ligoninės patalpose pradėjusi veikti Karščiavimo klinika iki pirmadienio, balandžio 20-osios, pacientų nesulaukė.
Iki vakar popietės Lietuvoje buvo fiksuota per 1300 susirgimų koronavirusu, 37 žmonės mirė, 242 pasveiko.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • nu

  Nuoroda

  senas valdziazmogiu planas uzdaryti pavyko ? naikina tauta ??

  Prieš 9 mėnesių
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Lygiai toks pastatas stovi Kavarske niekam nereikalingas. Tiek jis, tiek ir buvusioji Kalibato statyta ligoninė bergždžiai bandomi parduoti per internetinius NT portalus. Deja...

  Prieš 9 mėnesių
 • Ale matai...

  Nuoroda

  Girdėjau kalbant, kad Anykščių ligoninę uždarys o Troškūnų paliks. Ir ko gero šį kartą nemeluoja... Ar atvirkščiai?

  Prieš 9 mėnesių
 • Ir

  atsakymas į: Ale matai... Nuoroda

  Esu girdėjęs ir keistesnių kalbų.

  Prieš 9 mėnesių