„Ačiū prisidėjusiems. Išeinu“ – penktadienio vakarą feisbuke paskelbė Audronė Pajarskienė.

Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus nuolatine vadove bus Audronė Pajarskienė. Iki tol ji laikinai ėjo skyriaus vedėjos pareigas.

 

Per kiekvienais metais vykstantį savivaldybės administracijos darbuotojų vertinimą, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė A.Pajarskienę įvertino „labai gerai“.  Tačiau, nuolatine Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja ją nuspręsta skirti tik po ilgokai trukusių aistringų diskusijų.
Tiesa, nei administracijos direktorė L.Kuliešaitė, nei pati A.Pajarskienė „Anykštai“ nenorėjo atskleisti, kad Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėjos paskyrimas nebuvęs visiškai sklandus.
Penktadienio vakarą savo feisbuko profilyje A.Pajarskienė paskelbė dviprasmišką įrašą: „Ačiū prisidėjusiems. Išeinu“. Iš įrašo buvo galima spėti, kad A.Pajarskienė išeina iš darbo, tačiau pirmadienį „Anykštai“ ji sakė, kad feisbuko įrašas nebuvo susijęs su darbu. „Tai mano privatus feisbuko profilis. Ką noriu, tą rašau. Gal aš pranešiau, kad iš feisbuko išeinu?“ – „Anykštai“ kalbėjo A.Pajarskienė.  
53-ejų metų A.Pajarskienė 2004-2007 metais dirbo tuometinio Anykščių rajono mero Alvydo Gervinsko patarėja. Nuo 2013-ųjų - ji savivaldybės administracijos kultūros specialistė.  
Valdininkai gali būti įvertinami trimis „pažymiais“ – labai gerai, gerai ir nepatenkinamai. Paprastai ši trijų skalių sistema susitraukia iki dviejų – labai gerai ir gerai.
Pirmadienį kalbinama apie savivaldybės administracijos darbuotojų įvertinimus L.Kuliešaitė sakė,  kad labai gerai įvertinta daug administracijos darbuotojų. Šis įvertinimas nebūtinai garantuoja kvalifikacinės kategorijos ir tuo pačiu algos pakėlimą. Numatomos ir kitos galimos skatinimo priemonės -  papildomos atostogų dienos, 1-2 mėnesių algos dydžio premijos, padėkos, vardinės dovanos. L.Kuliešaitė „Anykštai“ kalbėjo, kad labai gerai įvertintus darbuotojus planuoja skatinti papildomomis atostogų dienomis.
Pati asmeniškai direktorė vertino tik skyrių vedėjus, o specialistų vertinimus pateikė skyrių vedėjai, seniūnų – savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Veneta Veršulytė.
Anykščių rajono savivaldybės administracijoje po to, kai A.Pajarskienė taps nuolatine Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja, be nuolatinio vadovo liks vienintelis Statybos skyrius. Statybos skyriui šiuo metu laikinai vadovauja Valentinas Vitkūnas.
Savivaldybės administracijos Kultūros skyrius pastaraisiais dešimtmečiais kelis kartus mutavo – „kultūra“ buvo ir savarankiškas skyrius, ir Švietimo skyriaus dalis, ir apskritai be skyriaus, kai šią sritį kuravo tiesiogiai administracijos direktoriui pavaldus specialistas. Dabar šiame skyriuje yra keturi darbuotojai.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Daina

  Nuoroda

  Alkoholis valdo,obelevicius valdžion visi tranai į darbą.

  Prieš metus
 • Sveikinimai

  Nuoroda

  Visatos Saulelė pagaliau vedėja!

  Prieš metus
 • Bliamba

  Nuoroda

  Kaip baisu tokie kliurkulai. Žmonėms pagąsdinti, jas bus jei nejudės. Brrr net nupurtė.

  Prieš metus
 • ar jis jau nebesitepa

  Nuoroda

  galvos plaukų su sviestu ? Gal pradėjo juo teptis kitur.. ? :-):-):-)
  Kai stebėdavo sankryžas tai tepdavosi !

  Prieš metus
 • Už tai

  Nuoroda

  ir išgerkim.

  Prieš metus
 • Fui kaka

  Nuoroda

  Tokie straipsniai yra fui kaka. Jau vien šį straipsnį atsidarius padidėjo cukraus ir cholesterolio kiekis kraujyje.

  Prieš metus
 • Super

  Nuoroda

  Super žinia. Kuo plačiau reikia pasidalinti. Kažkas sakė, kad Anykščiai kultūringesni už kitus. Va tau ir skėlė. Vaizdelis - liūne jau iki kaklo. KARALIENĖS LIŪNAS. štai ir pavadinimas. Arba KARALIENIŲ LIŪNAS. Arba LIŪNAS

  Prieš metus
 • Antis

  Nuoroda

  O ar ne perankstyva žinia laikinąją paskelbti tikrąja? Ji pati jau senokai save taip tituluoja...

  Prieš metus
 • jo

  Nuoroda

  Kultūrai XANA.

  Prieš metus
 • Tai va kaip...

  Nuoroda

  Bus Lesnikauskienė Nr.2 :) Trūksta tik Pupeikio...

  Prieš metus
 • Sv. Petras

  atsakymas į: Tai va kaip... Nuoroda

  Pupeikis pas Sv. Petrą dirba skundiku.

  Prieš metus
 • galvoju

  Nuoroda

  Turi vertinti visuomenė,o ne sėdintys prie šono. Šventės bus mizernos.

  Prieš metus
 • Na to

  atsakymas į: galvoju Nuoroda

  Tikrai kultūros nebus,nes Pajjarskienė pati nekultūringa,o apie šį darbą nusimano ,kaip .
  ..kai kas,apie debesis

  Prieš metus