Šią žiemą kol kas vienintelis pramogų ir sporto centro „Kalita“ pajamų šaltinis - vasaros rogutės, tačiau ir jos dabar dažniausiai stovi tuščios.

Šią žiemą pramogų ir sporto centras ,,Kalita“ atgyja labai retai, kai nuo kalno nusileisti vasaros rogutėmis užsuka vienas kitas lankytojas ar jų grupė. Dažnai vasaros rogutės apskritai neveikia, nes dėl permainingų orų trasa apledėja, todėl jomis leistis pavojinga. Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai prisipažįsta, kad  vėluojanti  žiema juos liūdina, o dar daugiau pesimizmo kyla dėl neveikiančios slidinėjimo trasos patiriami tūkstantiniai nuostoliai.

 

Laikinai Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktoriaus pareigas atliekanti Kristina Beinorytė ,,Anykštai“ pasakojo labai gerai prisimenanti, kad pernai slidinėjimo sezonas ant Kalitos kalno startavo gruodžio 1 dieną.
,,Visos slidinėjimo trasos jau buvo paruoštos lapkričio mėnesio pabaigoje“, - prisiminė K.Beinorytė.
Šio sezono slidinėjimo sezonui taip pat pasiruošta, tad laukiama tik tinkamų oro sąlygų.
,,Visa įranga paruošta, techninė keltuvų patikra atlikta. Mums reikia, kad oras dvi naktis atšaltų iki minusinės trijų laipsnių temperatūros ir dienomis ta temperatūra išsilaikytų. Geriausia lauko oro temperatūra - 4, nes  mūsų turima įranga nėra pati naujausia“, - sakė K.Beinorytė.
Pernai gruodį už teikiamas slidinėjimo paslaugas Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras uždirbo 20 tūkst. eurų , šiemet per tą patį laikotarpį pajamos siekia tik kelis tūkstančius eurų.
,,Patiriame finansinių nuostolių. Pajamos nėra tokios, kiek reikėtų darbuotojų atlyginimams. Turime lėšų, išgyvename iš to, ką uždirbome vasarą“, - tikino laikinoji Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro direktorė K.Beinorytė.
Nors pramogų ir sporto centras ,,Kalita“ šią žiemą lankytojų sulaukia ypač retai, į darbą kiekvieną dieną ateina aštuoni čia dirbantys operatoriai.
,,Yra atostogaujančių darbuotojų, tačiau savo noru: kas susiplanavo, tas ir atostogauja“, - sakė K.Beinorytė.
Pagrindinis pramogų ir sporto centro ,,Kalita“ išgyvenimo šaltinis šiuo metu - vasaros rogutės. Pasak K.Beinorytės, norinčių jomis nusileisti srautai ėmė mažėti lapkritį.
,,Kuomet veikė Kalėdų rezidencija, savaitgaliais lankytojų sulaukdavome daugiau, bet negalime dirbti ilgiau, nes anksti temsta“, - aiškino K.Beinorytė.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tokia ale

  Nuoroda

  TIC-o laikiną direktorę reikia skubiai atleisti iš pareigų ir teismo keliu išieškoti padengti nuostolius. Kokios nekompetencijos reikia būti, kad tokiu žiemos oru (+5/+8 C) samdyti dykaduoniauti darbuotojus ruošti sniego trasas ?

  Prieš metus
 • ale

  atsakymas į: tokia ale Nuoroda

  tu ir durnius esi.

  Prieš metus
 • aha palaukit dar

  Nuoroda

  Tuoj užsnigs :-)

  Prieš metus
 • Kada

  Nuoroda

  Bankrotas

  Prieš metus
 • Turistas

  Nuoroda

  Ar vasario 16-tą veiks slidinėjimo trasa? Oro sąlygos tinkamos ir pageidaujančių sveikai praleisti šventinį savaitgalį yra.

  Prieš metus
 • jo

  atsakymas į: Turistas Nuoroda

  persisviesk galva

  Prieš metus
 • Kalitai

  Nuoroda

  Laikas amerikietiškus kalnelius atidaryti, žiemos nebebus, savana bus

  Prieš metus
 • Dede

  Nuoroda

  Tegu bankrutuoja, nupizdino kalna ir aptvere nuo žmonių

  Prieš metus
 • Rem

  Nuoroda

  Gal laikas butu pagalvot apie slidinejimo trasa po stogu

  Prieš metus
 • Turistas

  Nuoroda

  Nejaugi patyrusi pavaduotoja jokio verslo plano nesukuria, kad užpildytų naujomis pramogomis Kalitą?

  Prieš metus
 • sugalvojo tik

  atsakymas į: Turistas Nuoroda

  kaip suklastoti ir atsispausdinti bilietus ir susižerti euriukus i kišenėle. Naujas direktorius, matematikos mokytojas (poveikio prekiautojo statytinis) bandė pritaikyti formulę kada sniegas dažniausiai snigs i? Bet nepavyko ir buvo priverstas pasitraukti iš pareigų ?

  Prieš metus
 • Chi- chi- chi

  atsakymas į: sugalvojo tik Nuoroda

  Tai gal tegul dabar uždeklaruoja kaip pievą ir išmoką gaus už plotą. Visgi vslstietė pavaduotoja firmos, kuri valdo Kalitą.

  Prieš metus
 • mokesciai

  Nuoroda

  8 x min 607 tai jau 5000 ievru men. o vadovu algos tai didesnes, tad per mes ir 7 stukiu reikia, per ziema 30 stukiciu, o paime tik kelias, tai kas skirtuma dngs, uz nieko neveikima

  Prieš metus
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Nebėra L. Avietės, nėra ir tvarkos.

  Prieš metus
 • Ha

  Nuoroda

  Vyt laukan reikia kuo greičiau tą laikinąją Norytę arba į Kiniją išsiųst...

  Prieš metus
 • jo

  Nuoroda

  Mums reikia, kad oras dvi naktis atšaltų iki minusinės trijų laipsnių temperatūros ir dienomis ta temperatūra išsilaikytų. Geriausia lauko oro temperatūra - 4, nes mūsų turima įranga nėra pati naujausia“, - sakė K.Beinorytė.kas tokia nesamone galejo pasakyti,cia dvieju savaiciu maza,plius jau vasario vidutys,komedija.

  Prieš metus
 • as

  Nuoroda

  skaitai ir nesupranti ,ka cia norejo parasyti laukiama tinkamu oro salugu ,bet ar kas tai rase gal uzmirso ,kad ziema jau baigiasi ,o sinoptikai salcio nezada , o kad truputi pasals tai nieko nepakeis ,gerai sujungs siurblius ,ijungs sniego patrankas ,paruos trasa ,o po dienos nutrps ,o tada ir bus nuostolis tad su pavasariui ismintingieji vadovai

  Prieš metus
 • jo

  Nuoroda

  niekas jau nieko nebelaukia,nebent pavasario

  Prieš metus
 • Ei, Jolita, iš Kalitos

  Nuoroda

  Kada vėl atvažiuosi į Algirdo gatvę?

  Prieš metus
 • tai kad ji senai jau

  atsakymas į: Ei, Jolita, iš Kalitos Nuoroda

  atleista už bilietu klastojima kartu su direktoriumi

  Prieš metus
 • xxx

  Nuoroda

  reikia dar astuonis priimti ,sniego nebuvo ,bet bobute sake kad pavasari tikrai bus

  Prieš metus
 • taigi

  Nuoroda

  ateina astuoni operatoriai ,o darbo nera , o dar dejuoja ,kad patiria nuostolius ,kam reikalinga tiek etatu buvo visa ziema jeigu jos nebuvo ir nebus

  Prieš metus
 • tai akivaizdus irodymas

  atsakymas į: taigi Nuoroda

  kad nesugeba komunikuoti su esamomis oro salygomis - nes trūksta kompetencijos, be to Kalitos kalnas dar iki šiol neturi direktoriaus...
  Teisingiausias sprendimas išnuomoti kalną privačiam verslui ! Bet tai rajono vadovams labai sudėtinga užduotis ?

  Prieš metus