Naujiesiems Anykščių sveikatos priežiūros vadovamas - PSPC direktorei Sonatai Steniulienei bei ligoninės direktoriui Audriui Vasiliauskui - Anykščių rajono taryba ketina skirti 40 proc. priedus prie algų.

Ketvirtadienį posėdžiausiančiai Anykščių rajono tarybai pateikti penki sprendimų projektai, kuriais Savivaldybės valdomų Viešųjų įstaigų vadovams bus skiriami priedai prie atlyginimų.

Anykščių menų inkubatoriaus - menų centro direktorei Daivai Perevičienei numatoma skirti 20 proc. priedą prie atlyginimo, VšĮ ,,Sveikatos oazė“ vadovei Sonatai Veršelienei bei Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro vadovei Kristinai Beinorytei - po 15 procentų.
Solidūs, po 40 proc., priedai  numatyti dar mažiau nei po metus dirbantiems Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Sonatai Steniulienei bei Anykščių ligoninės direktoriui Audriui Vasiliauskui.
Kiek ligoninės ir PSPC vadovai uždirba dabar, pagal viešai šių įstaigų internetinėse svetainėse skelbiamą informaciją, atrinkti nėra įmanoma. Anykščių PSPC internetiniame puslapyje skelbiama, kad administracijos darbuotojų algos vidurkis I-ąjį 2019 metų ketvirtį buvo 1380 eurų. Tačiau nurodoma, kad administracijai priskiriama net 11 darbuotojų, taigi direktorės algos vidurkis skaičiuojamas kartu su sekretorės ir ūkvedžio.
Ligoninės direktoriaus skelbiama alga - 1992 eurai. Tačiau pakartotinai paskelbti duomenys apima tik 2018 metų I-ąjį ketvirtį. Kitaip tariant, paskelbta ne dabartinio direktoriaus A.Vasiliausko, o buvusio ligoninės vadovo Dalio Vaigino alga.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Desperato

  Nuoroda

  Ach kaip desperatiškai nusibaiginėja projektas "Vaiginą į merus". Nu tiesiog pomirtiniai lavono traukuliai... :(

  Prieš 6 dienas
 • Aha

  atsakymas į: Desperato Nuoroda

  Dar liūdniau baigėsi Leono A. projektas...

  Prieš 6 dienas
 • Maidanas

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Šalin mero patarėjo letenas nuo rajono gydymo įstaigų vadovų !!!

  Prieš 5 dienas
 • Nepatarėjas

  Nuoroda

  Kad mebūtų nesusipratimų, būtina turėti ir smegenų, o ne tik riebalų arba daug plaukų ant galvos.

  Prieš savaitę
 • Nesusipratimas

  Nuoroda

  Protu nesuvokiami sprendimai skirti 40% didesnius atlyginimus vadovams, kai 2018m. PSPC padirbėjo vos trejeta mėnesiu, o ligoninės - nepilna mėnesi. Ir dar absurdiškau, kai tedirba vos 4 dienas per savaitę, ir tai atvykdami į darba ir iš jo išvykdami kada panorėję...!? Ir kas gi jei ne “teisuolis” Tubis tokius fruktus Anykščiams įtaisė! Taip ir čiuożia įstaigos dugnan su didėjančiu pagreičiu.

  Prieš savaitę
 • Nesusipratimui

  atsakymas į: Nesusipratimas Nuoroda

  Tai tiuk tavo protu nesuvokiama. Viskas vyksta pagal LR įstatymus. Ko kišiesi, jei neišmanai?

  Prieš 5 dienas
 • Pacientas

  Nuoroda

  Kuo daugiau ir platesni pažiūrų vadovų ir specialistų, tuo įstaiga ir visa visuomenė labiau tobulėja. Šaunu, kad išsilavinę žmonės skiria savo jėgas ir žinias Anykščiams.

  Prieš savaitę
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva jeigu būtų atsižvelgta į patarėjo nuomonę ir vadovais skirti anykštėnsi, priedai prie atliginimų būtų tik paskata vietos gyventojams stengtis dėl anykštėnų labo.
  Tikėkimės, kad dabartinai vadovai nenuvils savo darbais.

  Prieš savaitę
 • Juozukui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Na kaip smagu, kad patarėjas vertinamas labiau už merą. Ir dar kliedesiai kažkoki- vadovai anykštėnai tai gerai, kiti blogai... Eik, Juzuti, pamiegok.

  Prieš savaitę
 • As

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Nebejuokinkit pasaulio nuo tokiu patareju tik vemt norisi,o ne kad geriau butu laukt

  Prieš savaitę
 • Gal

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  ir yra tiesos,bet anykštėnai vadovai ateina į postą su jau gauta, ne visada teisinga informacija ir nusistatymais. Nesibaigia giminių ir draugų ratas, kuriame vieni kitus užstoja ir dangsto.

  Prieš savaitę
 • Sss

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Giminiu klanai Anyksciu ligonineje,ten gimine ant gimines,slykstynes

  Prieš savaitę
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Nekreipk dėmesio į tą buvusį veikėją. Bando vaizduoti patriotą ir įsiteikti būsimiems rinkėjams. Gal taikys į Seimą... Taip, "panibratstva" ligoninei nereikalinga. Tu teisus.

  Prieš savaitę
 • Čia

  atsakymas į: Tikrai taip! Nuoroda

  ne vien apie ligoninę rašoma jei ką...

  Prieš savaitę
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Čia Nuoroda

  Ne vien, bet teisingai.

  Prieš savaitę
 • to mano nuomonė

  Nuoroda

  Už praeitą laiką tai nepriklausytų priedas,o toliau tai laikas parodys,ką ir kaip patarinės "patarėjai" taip ir bus dirbama. Buvo manoma,kad kažkas pasikeis,bet atrodo niekaip.

  Prieš savaitę
 • Kai

  atsakymas į: to mano nuomonė Nuoroda

  kuriose srityse pokyčiai akivaizdūs. Direktorė turėjo įdėti nemažai pastangų, kad jie įvyktų. Taip galėtų jų ir daugiau būti, bet viskam savas laikas.

  Prieš savaitę
 • Mano nuomone

  Nuoroda

  gerai, kad PSPC direktorei skiriamas priedas, nemažai nuveikta, tam, kad įstaiga būtų "skaidresnė". Bet dar yra ką veikti, įstaigoje vis dar dirba "neskaidrių" darbuotojų . Sėkmės tolimesniuose darbuose.

  Prieš savaitę
 • Manau, kad...

  Nuoroda

  Tikrai manau, kad jei "Anykštos" Šmigelskai su "baurakarbauskiniais" būtų žinoję, kad STT taip trenks Tubiui prieš pat rinkimus, tikrai nebūtų prasidėję nei su Vaiginu nei su projektu "Vaiginą į merus". Tačiau prasidėjo, mat kitokio varianto, kaip nustumti Tubį į šoną neturėjo. Nebetinkami laikai lengvus perversmus daryti, įtakingus vaizduoti. Mero rinkimų įstatymas lengvoms intrigoms nepalankus. Va taip pasmirdusiai jiems ir išėjo. Apsivaiginapino...

  Prieš savaitę
 • Vaje

  atsakymas į: Manau, kad... Nuoroda

  Ir čia Aleksionka triedžia...

  Prieš savaitę
 • Tikrai?

  atsakymas į: Vaje Nuoroda

  Negi tik Alesionka yra toks drąsus ir kietas, kad "Anykštoje" drįsta laisvai reikšti mintis apie vykusias "antitubiškas" užkulisines intrigas, panaudojus Vaiginą? Kiti mato, supranta, bet tyli. Bijo būti laikraštėlyje apdergti?

  Prieš savaitę
 • Oi vai a ja jai

  Nuoroda

  O TAI GAL PER TĄ VAIGINSĄ ALMUTĖ IKI ŠIOL IR NEIŠTEKĖJO?! LAIKAS I6TEKINTI! KIEK GI GALIMA MERGAITĘ CELIBATU KANKINTI? NE KUNIGAS JUK JI !!!

  Prieš 2 savaičių
 • VARNAS

  atsakymas į: Oi vai a ja jai Nuoroda

  Patariu rupintis savo gyvenimu, o ne kitu,nes per dideli kruvi gali kuntaplius uzversti.Ir Vaiginas nebepades.

  Prieš 2 dienas
 • Sss

  atsakymas į: Oi vai a ja jai Nuoroda

  Kas gi ja ims ta Akmute,reto negrazumo ,baisi,tik Daliukui tiko ,gerai,kad tokia ragana ir vaiku neturi,neturejo ji laiko vaikams reikejo apie senius sekiot,bet vistiek Daliukas ne jos ,o Violetos.

  Prieš savaitę
 • info

  Nuoroda

  prašom nediskriminuoti ir TVICo. Niekuo neprastesni už PSPC ar už ligoninę. Net gi geresni, moka veikti ne tik iš savivaldybės biudžeto skiriamų lėšų bet ir netikrais bilietais prekiauti ir pakvietimais nemokamai pramogauti, naudojant biudžetinės įstaigos resursus :).
  ir atlyginimas 9,6 k.
  Eil. Nr. Vadovaujantys darbuotojai Kategorija Pastovios mėnesio algos koeficientas
  1. Direktorius IV 9,6

  Prieš 2 savaičių
 • kodėl

  Nuoroda

  .buvo rašoma,kad bus atlikti med įstaigose auditai,o kur jie pradingo ar tik norėjo naujieji vadovai. PSPC tai patarinėja viena persona taip ir tęsiasi, o Almutė tai nors dirba, kur reikia ten bėga ir nereikia kabinėtis.

  Prieš 2 savaičių
 • Kas

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Per persona PSPC patarinėja ,vyr gydytojas? Tai ir reik patart jei reikia.

  Prieš 2 savaičių
 • Cha

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Oi oi darbininke,liezuveliu mala,dabar pritilus biskeli,o budavo tai mieloji mano iki slykstumo,jau nuo Almutes darbu apsaugok dieve,vienas liezuvis darbu nera,o PSPC tai ten viskas gerai,protinga vyr sesuo ,su Almute nelyginsim.

  Prieš 2 savaičių
 • Mano nuomone

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  Jūs labai klystate. PSPC slaugos administratorė - išskirtinė fauna. Jūs gal su ja nedirbate? Slaugos administratorė turėtų dirbti su slaugytojomis, o ne prieš jas. Kur pagarba gydytojams? , o gi jos nėra. Tiek su slaugytojomis, tiek su gydytojais "bendrauja" pakiliu tonu. Protinga, ji ten, kur jai naudinga.

  Prieš savaitę
 • Tai

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Privalo gi kažkas patarti, juk pavaduotojo gal dar nėra. Komanda ir turi dirbti kaip komanda, tai nesuprantu kas čia blogai.

  Prieš 2 savaičių
 • Apie "Vaigino šmeižtą“.

  Nuoroda

  Vis dar kartais girdisi balsai veikėjų, kalbančių apie neva esantį "Vaigino šmeižtą“.
  Na koks tas šmeižtas? Vaikų pasidaręs neturi? Neturi. Ir slepia priežastį kodėl neturi. Ąžuoliuką sodino? Sodino. Iš konkurso "nusiplovė"? Nusiplovė. Per rinkimus į merus liko antras nuo galo? Antras nuo galo ir liko! Iš jo vadovaujamos ligoninės ligoniai bėgo šimtais į kitas? Bėgo. Tai užfiksuota ligonių kasų atlikto patikrinimo akte. Į darbą priiminėjo už girtuoklystę iš kitų ligoninių išmestus medikus? Priiminėjo. Galiu ir toliau tęsti.
  Tai kur šmeižtas? Kur įžeidinėjimai?

  Prieš 2 savaičių
 • ku da ka ka

  Nuoroda

  Vaiginas dirba kitą darbą ir palikit jį ramybėje, bes jau atsibodo. Kiek reikia žmogui turėti neapykantos,kad ištisai apie tai rašyti. Nusišypsok, pakelk akis į dangų, žiūrėk kaip saulė šviečia.Sėkmės.

  Prieš 2 savaičių
 • Štiš

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Kadakuoji, o kuaušinių nededi.

  Prieš 2 savaičių
 • As

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Bet tiesa tokia,apie Vaigina,kas nepatinka tiesa,kaip elgesi su zmonemis,taip dabar zmones raso ,nereikia taip elgtis,tai niekas blogo ir nesakys apie Vaigina ir apie jo Almute.

  Prieš 2 savaičių
 • As

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Bet tiesa tokia,apie Vaigina,kas nepatinka tiesa,kaip elgesi su zmonemis,taip dabar zmones raso ,nereikia taip elgtis,tai niekas blogo ir nesakys apie Vaigina ir apie jo Amlmute.

  Prieš 2 savaičių
 • Kuč ku du

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Iš tiesų: ką tas Vidmantas Šmigelskas berašytų - vis vien gaunasi apie Vaiginą... Na gi gal ir iš tiesų gana? Obana, kaip žiauriai susimovė tas projektas "Vaiginą į merus", pakenkė net Skverneliui, Jei negali apie mirusius arba susimovusias avantiūras nerašyti gerai - tai nerašyk nieko. Pritariu. Bet galima it tęsti, kad vaikai tokių klaidų nedarytų.

  Prieš 2 savaičių
 • As

  Nuoroda

  O kiek metu Vaiginas gavo gera alga ir priedus,ir prie jo Almute Pilkauskaite kokia alga imdavo,ir dirbt galejo viena valanda per kelis skyrius,ar tada kas nors pasidomejo uz ka jiems taip galima,o dabar jau blogai kai naujam direktoriui priedas prie algos,jam uztai kad his moka elgtis su zmonemis ,darbuotoju neisjuokia,o ar kas taip priziurejo kiek Vaiginas dienu budavo darbe,nu matot kaup visiems patiko,kad Vaiginas su Almute ligonine palikdavo su tamsa,ir kurdavo planus ,kaip skriausti ir engti dirbancius,sarmatos jokios tas Vaiginas neturi,taigi matot nori pas Almute grist i ligonine,nu matot jie abu seima

  Prieš 2 savaičių
 • Aina naaa!

  atsakymas į: As Nuoroda

  Tai gal Vaiginas nekaltas - Almutė kalta??? Aina naaa...

  Prieš 2 savaičių
 • pacientas

  Nuoroda

  labai įdomu, rajono taryba pateikti sprendimų pasiūlymai dėl savivaldybei pavaldžių viešųjų įstaigų vadovų atlyginimų priedų skyrimo. Deja, V.Š. savo straipsnyje galimai tendencingai išskiria tik sveikatos paslaugų įstaigų vadovus. Ką tai gali reikšti, darykite išvadas patys.

  Prieš 2 savaičių
 • Recipientas

  atsakymas į: pacientas Nuoroda

  Ką tas "V.Š." berašytų - vis vien projektas "Vaiginą į merus" susimovė negrįžtamai ir visiems laikams. :)

  Prieš 2 savaičių
 • Palyginkim

  Nuoroda

  su rajono vadovų algom - rezultatai, taip pat neblizga.

  Prieš 2 savaičių
 • re\ultatai

  Nuoroda

  chujovi ,bet priedai achueni.pasibaisetina

  Prieš 2 savaičių
 • klausimėlis

  Nuoroda

  Už ką konkrečiai pridedami priedai?Ar už puikius darbo rezultatus(nors jų atlyginimai gana solidūs),ar už šiaip sau...?

  Prieš 2 savaičių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tai gal ligoninės vadovas per savo pilnas darbo valandas sėdės darbe,o ne blaškysis tarp Vilniaus ir Anykščių?Jam ir priklauso taip daryti,bet ne "uždarbiauti" per kelias vietas tuo pačiu laiku.

  Prieš 2 savaičių
 • Miela mano

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Naujaisis vadovas protingas,jis dirba darba,o netrinasi ligoninej iki sutemu ,kaip darydavo Vaiginas,nes Vaiginas nebesusivoke ,kad reikia laiku nuo lovio nueit,ir kad reikia is darbo iseit kada darbo val baigiasi.

  Prieš 2 savaičių
 • augis

  Nuoroda

  tokius atlyginimus gaudami vadovai turi suktis kaip voverytes rate o ne kaip apatines girnapuses-as to jiems ir palinkeciau o sesutem su 700 euru mazinti apsukas

  Prieš 2 savaičių