Naujiesiems Anykščių sveikatos priežiūros vadovamas - PSPC direktorei Sonatai Steniulienei bei ligoninės direktoriui Audriui Vasiliauskui - Anykščių rajono taryba ketina skirti 40 proc. priedus prie algų.

Ketvirtadienį posėdžiausiančiai Anykščių rajono tarybai pateikti penki sprendimų projektai, kuriais Savivaldybės valdomų Viešųjų įstaigų vadovams bus skiriami priedai prie atlyginimų.

Anykščių menų inkubatoriaus - menų centro direktorei Daivai Perevičienei numatoma skirti 20 proc. priedą prie atlyginimo, VšĮ ,,Sveikatos oazė“ vadovei Sonatai Veršelienei bei Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro vadovei Kristinai Beinorytei - po 15 procentų.
Solidūs, po 40 proc., priedai  numatyti dar mažiau nei po metus dirbantiems Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorei Sonatai Steniulienei bei Anykščių ligoninės direktoriui Audriui Vasiliauskui.
Kiek ligoninės ir PSPC vadovai uždirba dabar, pagal viešai šių įstaigų internetinėse svetainėse skelbiamą informaciją, atrinkti nėra įmanoma. Anykščių PSPC internetiniame puslapyje skelbiama, kad administracijos darbuotojų algos vidurkis I-ąjį 2019 metų ketvirtį buvo 1380 eurų. Tačiau nurodoma, kad administracijai priskiriama net 11 darbuotojų, taigi direktorės algos vidurkis skaičiuojamas kartu su sekretorės ir ūkvedžio.
Ligoninės direktoriaus skelbiama alga - 1992 eurai. Tačiau pakartotinai paskelbti duomenys apima tik 2018 metų I-ąjį ketvirtį. Kitaip tariant, paskelbta ne dabartinio direktoriaus A.Vasiliausko, o buvusio ligoninės vadovo Dalio Vaigino alga.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Desperato

  Nuoroda

  Ach kaip desperatiškai nusibaiginėja projektas "Vaiginą į merus". Nu tiesiog pomirtiniai lavono traukuliai... :(

  Prieš 11 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Desperato Nuoroda

  Dar liūdniau baigėsi Leono A. projektas...

  Prieš 11 mėnesių
 • Maidanas

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Šalin mero patarėjo letenas nuo rajono gydymo įstaigų vadovų !!!

  Prieš 11 mėnesių
 • Nepatarėjas

  Nuoroda

  Kad mebūtų nesusipratimų, būtina turėti ir smegenų, o ne tik riebalų arba daug plaukų ant galvos.

  Prieš 11 mėnesių
 • Nesusipratimas

  Nuoroda

  Protu nesuvokiami sprendimai skirti 40% didesnius atlyginimus vadovams, kai 2018m. PSPC padirbėjo vos trejeta mėnesiu, o ligoninės - nepilna mėnesi. Ir dar absurdiškau, kai tedirba vos 4 dienas per savaitę, ir tai atvykdami į darba ir iš jo išvykdami kada panorėję...!? Ir kas gi jei ne “teisuolis” Tubis tokius fruktus Anykščiams įtaisė! Taip ir čiuożia įstaigos dugnan su didėjančiu pagreičiu.

  Prieš 11 mėnesių
 • Nesusipratimui

  atsakymas į: Nesusipratimas Nuoroda

  Tai tiuk tavo protu nesuvokiama. Viskas vyksta pagal LR įstatymus. Ko kišiesi, jei neišmanai?

  Prieš 11 mėnesių
 • Pacientas

  Nuoroda

  Kuo daugiau ir platesni pažiūrų vadovų ir specialistų, tuo įstaiga ir visa visuomenė labiau tobulėja. Šaunu, kad išsilavinę žmonės skiria savo jėgas ir žinias Anykščiams.

  Prieš 11 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano galva jeigu būtų atsižvelgta į patarėjo nuomonę ir vadovais skirti anykštėnsi, priedai prie atliginimų būtų tik paskata vietos gyventojams stengtis dėl anykštėnų labo.
  Tikėkimės, kad dabartinai vadovai nenuvils savo darbais.

  Prieš 11 mėnesių
 • Juozukui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Na kaip smagu, kad patarėjas vertinamas labiau už merą. Ir dar kliedesiai kažkoki- vadovai anykštėnai tai gerai, kiti blogai... Eik, Juzuti, pamiegok.

  Prieš 11 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Nebejuokinkit pasaulio nuo tokiu patareju tik vemt norisi,o ne kad geriau butu laukt

  Prieš 11 mėnesių
 • Gal

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  ir yra tiesos,bet anykštėnai vadovai ateina į postą su jau gauta, ne visada teisinga informacija ir nusistatymais. Nesibaigia giminių ir draugų ratas, kuriame vieni kitus užstoja ir dangsto.

  Prieš 11 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Giminiu klanai Anyksciu ligonineje,ten gimine ant gimines,slykstynes

  Prieš 11 mėnesių
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Gal Nuoroda

  Nekreipk dėmesio į tą buvusį veikėją. Bando vaizduoti patriotą ir įsiteikti būsimiems rinkėjams. Gal taikys į Seimą... Taip, "panibratstva" ligoninei nereikalinga. Tu teisus.

  Prieš 11 mėnesių
 • Čia

  atsakymas į: Tikrai taip! Nuoroda

  ne vien apie ligoninę rašoma jei ką...

  Prieš 11 mėnesių
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Čia Nuoroda

  Ne vien, bet teisingai.

  Prieš 11 mėnesių
 • to mano nuomonė

  Nuoroda

  Už praeitą laiką tai nepriklausytų priedas,o toliau tai laikas parodys,ką ir kaip patarinės "patarėjai" taip ir bus dirbama. Buvo manoma,kad kažkas pasikeis,bet atrodo niekaip.

  Prieš 11 mėnesių
 • Kai

  atsakymas į: to mano nuomonė Nuoroda

  kuriose srityse pokyčiai akivaizdūs. Direktorė turėjo įdėti nemažai pastangų, kad jie įvyktų. Taip galėtų jų ir daugiau būti, bet viskam savas laikas.

  Prieš 11 mėnesių
 • Mano nuomone

  Nuoroda

  gerai, kad PSPC direktorei skiriamas priedas, nemažai nuveikta, tam, kad įstaiga būtų "skaidresnė". Bet dar yra ką veikti, įstaigoje vis dar dirba "neskaidrių" darbuotojų . Sėkmės tolimesniuose darbuose.

  Prieš 11 mėnesių
 • Manau, kad...

  Nuoroda

  Tikrai manau, kad jei "Anykštos" Šmigelskai su "baurakarbauskiniais" būtų žinoję, kad STT taip trenks Tubiui prieš pat rinkimus, tikrai nebūtų prasidėję nei su Vaiginu nei su projektu "Vaiginą į merus". Tačiau prasidėjo, mat kitokio varianto, kaip nustumti Tubį į šoną neturėjo. Nebetinkami laikai lengvus perversmus daryti, įtakingus vaizduoti. Mero rinkimų įstatymas lengvoms intrigoms nepalankus. Va taip pasmirdusiai jiems ir išėjo. Apsivaiginapino...

  Prieš 11 mėnesių
 • Vaje

  atsakymas į: Manau, kad... Nuoroda

  Ir čia Aleksionka triedžia...

  Prieš 11 mėnesių
 • Tikrai?

  atsakymas į: Vaje Nuoroda

  Negi tik Alesionka yra toks drąsus ir kietas, kad "Anykštoje" drįsta laisvai reikšti mintis apie vykusias "antitubiškas" užkulisines intrigas, panaudojus Vaiginą? Kiti mato, supranta, bet tyli. Bijo būti laikraštėlyje apdergti?

  Prieš 11 mėnesių
 • Oi vai a ja jai

  Nuoroda

  O TAI GAL PER TĄ VAIGINSĄ ALMUTĖ IKI ŠIOL IR NEIŠTEKĖJO?! LAIKAS I6TEKINTI! KIEK GI GALIMA MERGAITĘ CELIBATU KANKINTI? NE KUNIGAS JUK JI !!!

  Prieš 11 mėnesių
 • VARNAS

  atsakymas į: Oi vai a ja jai Nuoroda

  Patariu rupintis savo gyvenimu, o ne kitu,nes per dideli kruvi gali kuntaplius uzversti.Ir Vaiginas nebepades.

  Prieš 11 mėnesių
 • Sss

  atsakymas į: Oi vai a ja jai Nuoroda

  Kas gi ja ims ta Akmute,reto negrazumo ,baisi,tik Daliukui tiko ,gerai,kad tokia ragana ir vaiku neturi,neturejo ji laiko vaikams reikejo apie senius sekiot,bet vistiek Daliukas ne jos ,o Violetos.

  Prieš 11 mėnesių
 • info

  Nuoroda

  prašom nediskriminuoti ir TVICo. Niekuo neprastesni už PSPC ar už ligoninę. Net gi geresni, moka veikti ne tik iš savivaldybės biudžeto skiriamų lėšų bet ir netikrais bilietais prekiauti ir pakvietimais nemokamai pramogauti, naudojant biudžetinės įstaigos resursus :).
  ir atlyginimas 9,6 k.
  Eil. Nr. Vadovaujantys darbuotojai Kategorija Pastovios mėnesio algos koeficientas
  1. Direktorius IV 9,6

  Prieš 11 mėnesių
 • kodėl

  Nuoroda

  .buvo rašoma,kad bus atlikti med įstaigose auditai,o kur jie pradingo ar tik norėjo naujieji vadovai. PSPC tai patarinėja viena persona taip ir tęsiasi, o Almutė tai nors dirba, kur reikia ten bėga ir nereikia kabinėtis.

  Prieš 11 mėnesių
 • Kas

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Per persona PSPC patarinėja ,vyr gydytojas? Tai ir reik patart jei reikia.

  Prieš 11 mėnesių
 • Cha

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Oi oi darbininke,liezuveliu mala,dabar pritilus biskeli,o budavo tai mieloji mano iki slykstumo,jau nuo Almutes darbu apsaugok dieve,vienas liezuvis darbu nera,o PSPC tai ten viskas gerai,protinga vyr sesuo ,su Almute nelyginsim.

  Prieš 11 mėnesių
 • Mano nuomone

  atsakymas į: Cha Nuoroda

  Jūs labai klystate. PSPC slaugos administratorė - išskirtinė fauna. Jūs gal su ja nedirbate? Slaugos administratorė turėtų dirbti su slaugytojomis, o ne prieš jas. Kur pagarba gydytojams? , o gi jos nėra. Tiek su slaugytojomis, tiek su gydytojais "bendrauja" pakiliu tonu. Protinga, ji ten, kur jai naudinga.

  Prieš 11 mėnesių
 • Tai

  atsakymas į: kodėl Nuoroda

  Privalo gi kažkas patarti, juk pavaduotojo gal dar nėra. Komanda ir turi dirbti kaip komanda, tai nesuprantu kas čia blogai.

  Prieš 11 mėnesių
 • Apie "Vaigino šmeižtą“.

  Nuoroda

  Vis dar kartais girdisi balsai veikėjų, kalbančių apie neva esantį "Vaigino šmeižtą“.
  Na koks tas šmeižtas? Vaikų pasidaręs neturi? Neturi. Ir slepia priežastį kodėl neturi. Ąžuoliuką sodino? Sodino. Iš konkurso "nusiplovė"? Nusiplovė. Per rinkimus į merus liko antras nuo galo? Antras nuo galo ir liko! Iš jo vadovaujamos ligoninės ligoniai bėgo šimtais į kitas? Bėgo. Tai užfiksuota ligonių kasų atlikto patikrinimo akte. Į darbą priiminėjo už girtuoklystę iš kitų ligoninių išmestus medikus? Priiminėjo. Galiu ir toliau tęsti.
  Tai kur šmeižtas? Kur įžeidinėjimai?

  Prieš 11 mėnesių
 • ku da ka ka

  Nuoroda

  Vaiginas dirba kitą darbą ir palikit jį ramybėje, bes jau atsibodo. Kiek reikia žmogui turėti neapykantos,kad ištisai apie tai rašyti. Nusišypsok, pakelk akis į dangų, žiūrėk kaip saulė šviečia.Sėkmės.

  Prieš 11 mėnesių
 • Štiš

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Kadakuoji, o kuaušinių nededi.

  Prieš 11 mėnesių
 • As

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Bet tiesa tokia,apie Vaigina,kas nepatinka tiesa,kaip elgesi su zmonemis,taip dabar zmones raso ,nereikia taip elgtis,tai niekas blogo ir nesakys apie Vaigina ir apie jo Almute.

  Prieš 11 mėnesių
 • As

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Bet tiesa tokia,apie Vaigina,kas nepatinka tiesa,kaip elgesi su zmonemis,taip dabar zmones raso ,nereikia taip elgtis,tai niekas blogo ir nesakys apie Vaigina ir apie jo Amlmute.

  Prieš 11 mėnesių
 • Kuč ku du

  atsakymas į: ku da ka ka Nuoroda

  Iš tiesų: ką tas Vidmantas Šmigelskas berašytų - vis vien gaunasi apie Vaiginą... Na gi gal ir iš tiesų gana? Obana, kaip žiauriai susimovė tas projektas "Vaiginą į merus", pakenkė net Skverneliui, Jei negali apie mirusius arba susimovusias avantiūras nerašyti gerai - tai nerašyk nieko. Pritariu. Bet galima it tęsti, kad vaikai tokių klaidų nedarytų.

  Prieš 11 mėnesių
 • As

  Nuoroda

  O kiek metu Vaiginas gavo gera alga ir priedus,ir prie jo Almute Pilkauskaite kokia alga imdavo,ir dirbt galejo viena valanda per kelis skyrius,ar tada kas nors pasidomejo uz ka jiems taip galima,o dabar jau blogai kai naujam direktoriui priedas prie algos,jam uztai kad his moka elgtis su zmonemis ,darbuotoju neisjuokia,o ar kas taip priziurejo kiek Vaiginas dienu budavo darbe,nu matot kaup visiems patiko,kad Vaiginas su Almute ligonine palikdavo su tamsa,ir kurdavo planus ,kaip skriausti ir engti dirbancius,sarmatos jokios tas Vaiginas neturi,taigi matot nori pas Almute grist i ligonine,nu matot jie abu seima

  Prieš 11 mėnesių
 • Aina naaa!

  atsakymas į: As Nuoroda

  Tai gal Vaiginas nekaltas - Almutė kalta??? Aina naaa...

  Prieš 11 mėnesių
 • pacientas

  Nuoroda

  labai įdomu, rajono taryba pateikti sprendimų pasiūlymai dėl savivaldybei pavaldžių viešųjų įstaigų vadovų atlyginimų priedų skyrimo. Deja, V.Š. savo straipsnyje galimai tendencingai išskiria tik sveikatos paslaugų įstaigų vadovus. Ką tai gali reikšti, darykite išvadas patys.

  Prieš 11 mėnesių
 • Recipientas

  atsakymas į: pacientas Nuoroda

  Ką tas "V.Š." berašytų - vis vien projektas "Vaiginą į merus" susimovė negrįžtamai ir visiems laikams. :)

  Prieš 11 mėnesių
 • Palyginkim

  Nuoroda

  su rajono vadovų algom - rezultatai, taip pat neblizga.

  Prieš 11 mėnesių
 • re\ultatai

  Nuoroda

  chujovi ,bet priedai achueni.pasibaisetina

  Prieš 11 mėnesių
 • klausimėlis

  Nuoroda

  Už ką konkrečiai pridedami priedai?Ar už puikius darbo rezultatus(nors jų atlyginimai gana solidūs),ar už šiaip sau...?

  Prieš 11 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Tai gal ligoninės vadovas per savo pilnas darbo valandas sėdės darbe,o ne blaškysis tarp Vilniaus ir Anykščių?Jam ir priklauso taip daryti,bet ne "uždarbiauti" per kelias vietas tuo pačiu laiku.

  Prieš 11 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Naujaisis vadovas protingas,jis dirba darba,o netrinasi ligoninej iki sutemu ,kaip darydavo Vaiginas,nes Vaiginas nebesusivoke ,kad reikia laiku nuo lovio nueit,ir kad reikia is darbo iseit kada darbo val baigiasi.

  Prieš 11 mėnesių
 • augis

  Nuoroda

  tokius atlyginimus gaudami vadovai turi suktis kaip voverytes rate o ne kaip apatines girnapuses-as to jiems ir palinkeciau o sesutem su 700 euru mazinti apsukas

  Prieš 11 mėnesių