Sigutis Obelevičius ir Kęstutis Tubis antrajame Anykščių rajono mero rinkimų ture varžėsi antrąjį kartą. Rezultatas lygus - 1-1. Šiuose rinkimuose S.Obelevičius surinko 65 procentus, o K.Tubis - 35 procentus rinkėjų balsų.


Tiesioginių Anykščių rajono savivaldybės mero rinkimų antrajame ture dabartinis rajono vicemeras, konservatorius Sigutis Obelevičius surinko du trečdalius rinkėjų balsų ir triuškinamai įveikė nuo pareigų nušalintąjį merą, visuomeninio rinkimų komiteto „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“ atstovą Kęstutį Tubį.
Solidžią S.Obelevičiaus pergalę lėmė būsimų koalicijos partnerių - socialdemokratų, liberalų ir ,,valstiečių“ - palaikymas antrajame rinkimų ture.

 Rinkimų rezultatų laukė kartu

Rinkimų naktį K.Tubio komiteto ,,Anykščių krašto labui“ nariai rinkosi į kavinę ,,Erdvė“, o S.Obelevičius rezultatų laukė parapijos namuose. S.Obelevičius  pergalę šventė kartu su savo partiečiais bei su Anykščių socialdemokratų, ,,valstiečių“ ir liberalų elitu.
,,Viskas aišku, kas padėjo laimėti rinkimus, tas ir bus koalicijoje - liberalai, socialdemokratai ir ,,valstiečiai“. Jeigu komiteto žmonės norės prisijungti, mielai priimsime į kurią nors frakciją“, - apie koaliciją dar  net nesulaukus visų apylinkių balsavimo rezultatų, rinkimų naktį ,,Anykštai“ sakė S.Obelevičius.
S.Obelevičiaus pergalė tapo akivaizdi, kai pradėjo eiti rezultatai iš tų apylinkių, kur tradiciškai didžiausią įtaką turi kairieji. ,,Raudonieji“ Mačionys, Kurkliai, Antrieji Kurkliai, Surdegis, Raguvėlė balsavo už konservatorių. Nors greičiau jie balsavo prieš K.Tubį.
Konservatorių, ,,valstiečių“, liberalų ir socialdemokratų koalicija turės 19 mandatų iš 25. S.Obelevičiui laimėjus tiesioginius mero rinkimus į rajono Tarybą, įkris pirmoji sąraše ,,už brūkšnio“ likusi konservatorė, verslininkė Rita Kripaitienė. Konservatoriai Taryboje turės 6 mandatus, socialdemokratai 5, liberalai ir ,,valstiečiai“ - po 4.
5 mandatus iškovojo K.Tubio visuomeninio komiteto ,,Anykščių krašto labui“ komanda, tačiau yra tikimybė, kad išrinktieji komiteto nariai (ar bent jų dalis) mikliai išsibėgios po partijų frakcijas.
Niekam nereikalingas liko Darbo partijos balsas. ,,Darbiečiai“ pelnė vieną mandatą -  į Tarybą išrinktas buvęs Seimo narys Ričardas Sargūnas ir, gerai sukritus kortoms, jo mandatas galėjo tapti auksinis. Tačiau kai valdančioje koalicijoje jau ir be ,,darbiečių“ 4/5 deputatų, R.Sargūnas turės tenkintis tik garbe būti rajono Taryboje.   

Kęstutis Tubis jaučiasi pralaimėjęs partinei sistemai

Pirmadienio rytą ,,Anykštos“ pakalbintas rinkimus pralaimėjęs K.Tubis sakė, kad rezultatas jo nenustebino. ,,Realiai vertinu. Kai keturios partijos susijungia, partinė sistema kovoja prieš vieną kandidatą - tai nieko nepadarysi. 29 metus partijos gyvuoja... Antrajame ture nieko nebuvo galima padaryti“, - kalbėjo K.Tubis. Jis laimėjo tik penkiose apylinkėse - Andrioniškio, Viešintų, Svėdasų, Nausodės ir Troškūnų. Apie šias pergales korupcija įtariamas K.Tubis sakė, jog tai jo kraštai, jo žmonės, kur jis gerai pažįstamas, žinomas ,,ir jokios provokacijos ten neveikia“.
Nei apie savo asmeninę, nei apie komiteto ateitį K.Tubis sakė dar nesvarstęs. ,,Per mažai laiko... Kad gyvensiu, tai tikrai, o ką darysiu -  dar nenusprendžiau“, - pirmadienį ,,Anykštai“ sakė K.Tubis.
K.Tubio rinkimų komitetas po rinkimų turi skolų, tarp komiteto kreditorių ir UAB,,Anykštos redakcija“. ,,Skolas padengsim. Anksti kalbėti, reikia žiūrėti, kokiu būdu skolos bus padengtos“, - aiškino rinkimus pralaimėjęs politikas.
Jis sakė kontaktų su rinkimus laimėjusiu S.Obelevičiumi neieškojęs, bandyti tartis dėl koalicijos su išrinktuoju meru nematąs prasmės, nes ,,ir taip viskas aišku.“

Sigutis Obelevičius - politikoje nuo 1995-ųjų

S.Obelevičius į Anykščių rajono Tarybą renkamas nuo 1995-ųjų. O nuo 2003-ųjų - jis vienas iš Anykščių rajono vadovų. 2003-2007 S.Obelevičius buvo liberalų merų Dariaus Gudelio ir Alvydo Gervinsko pavaduotoju. 2007-2015 metais dvi kadencijas S.Obelevičius dirbo Anykščių rajono meru. Valdančiąją koaliciją tuo metu sudarė konservatoriai, socialdemokratai ir ,,valstiečiai“. S.Obelevičiaus pavaduotoju 2007-2015 m. buvo socialdemokratas Donatas Krikštaponis, administracijos direktoriais - ,,valstietis“ Antanas Baura bei socialdemokratas Vilius Juodelis.
2015-2019 S.Obelevičius - liberalų remto, pirmojo tiesiogiai išrinkto Anykščių rajono mero K.Tubio  pavaduotojas. Nuo vasario pradžios, po K.Tubio nušalinimo, S.Obelevičius laikinai eina rajono mero pareigas.   

Pergalę lėmė koalicijos partnerių parama

Antrajame Anykščių rajono mero rinkimų ture dalyvavo 42,36 proc. rinkėjų. Pirmajame ture Anykščių rajono rinkėjų aktyvumas buvo 50,97 proc. rinkėjų.
 Lyginant su 2015-ųjų rinkimais, aktyvumas šiais metais gerokai aukštesnis. 2015 metais renkant Anykščių merą, pirmajame ture dalyvavo 39,15 proc., antrajame - 34,15 proc. rinkėjų.
Tiesioginius mero rinkimus laimėjęs S.Obelevičius antrajame rinkimų ture surinko 6500 balsų arba 65,01 proc., K.Tubį palaikė 3498 rinkėjai( 34,99 proc).
Lygininant su pirmuoju rinkimų turu, S.Obelevičiaus elektoratas išaugo nuo 2810 iki 6500, K.Tubio nuo 2466 iki 3498. Taigi, net 3690 pirmajame ture už S.Obelevičių nebalsavusių anykštėnų antrajame ture pasirinko šį kandidatą. K.Tubio elektoratas išaugo 1032 balsuotojais.
Konservatoriaus S.Obelevičiaus ryškią pergalę lėmė būsimųjų koalicijos partnerių - socialdemokratų, ,,valstiečių“ ir liberalų parama. Antrajame ture geriausiai už S.Obelevičių balsavo socialdemokratiškieji Mačionys. Tikėtina, kad ilgamečio rajono vicemero Donato Krikštaponio dėka net 85,29 proc. Mačionių rinkėjų savo balsus atidavė už S.Obelevičių. Traupyje, kur gyvena pats S.Obelevičius, jis surinko 84,98 proc. balsų. Tiesa, Traupyje fiksuotas kitas išskirtinumas - tai vienintelė apylinkė, kur vienas iš kandidatų antrajame ture surinko mažiau balsų nei pirmajame. Už K.Tubį kovo 3-ąją Traupyje balsavo 33 rinkėjai, kovo 17-ąją - 32.
,,Valstietiškajame“ Surdegyje S.Obelevičius surinko 83,33 proc. balsų, Šeriuose -  80,85 procentus.. Anykščių socdemų lyderio D.Žiogelio įtakoje esančiuose Antruosiuose Kurkliuose ir Kurkliuose S.Obelevičius pelnė atitinkamai 75,2 ir 70,4 proc. balsų. S.Obelevičius netikėtai laimėjo Vaitkūnuose (62,12 proc.), kur gyvena K.Tubio giminaičiai.
Triuškinamai S.Obelevičių palaikė Anykščių miestas. Keturiose miesto apylinkėse už S.Obelevičių balsavo 2796 rinkėjai (pirmajame ture 1101), už K.Tubį 1317 (861).
K.Tubis rinkimus laimėjo tik 5 iš 35 balsavimo apylinkių. Stipriausiai nušalintąjį merą palaikė andrioniškiečiai (65,60 proc.). Daugiau nei pusė į rinkimus atėjusių Viešintų, Nausodės, Troškūnų ir Svėdasų gyventojų taip pat balsavo už K.Tubį.
2015 metais K.Tubis ir S.Obelevičius taip pat varžėsi antrajame mero rinkimų ture. Pirmajame ture K.Tubis surinko 24,5 proc., S.Obelevičius - 23,7 proc. Antrajame už K.Tubį balsavo 54,3 proc., už S.Obelevičių 45,7 proc. rinkėjų.

Vicemeru bus Dainius Žiogelis

Pirmadienį Anykščių socialdemokratų, liberalų ir ,,valstiečių“ lyderiai susitiko su išrinktuoju meru S.Obelevičiumi. Koalicijos partneriai pradėjo derybas dėl postų pasidalijimo naujosios kadencijos rajono valdžioje. Abejonių nekyla, kad socialdemokratams bus atiduotas vicemero portfelis, o į šias pareigas ketina eiti partijos skyriaus pirmininkas, Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Dainius Žiogelis.
Pasak S.Obelevičiaus, dėl administracijos direktoriaus pareigybės kol kas nėra sutarta. ,,Deriname pozicijas. Tik viena vieta yra aiški – vicemero“, - kalbėjo išrinktasis meras. S.Obelevičius aiškino, kad laukiama vieno jau buvusio rajono valdžioje asmens apsisprendimo, kurį jis turėtų pasakyti šiandien.

Apskrityje - keturi nauji merai

S.Obelevičius į Anykščių mero postą grįžo po vienos kadencijos pertraukos. Utenos apskrityje mero postus išsaugojo tik Utenos rajono vadovas, socialdemokratas Alvydas Katinas bei jo partietis, Zarasų meras Nikolajus Gusevas.
A.Katinas antrajame ture surinko 54,2 proc. balsų (nuo dalyvavusių rinkimuose) ir nugalėjo liberalą, su visuomeniniu komitetu į rinkimus ėjusį Marijų Kaukėną. N.Gusevas (50,4 proc) sunkiai nugalėjo liberalą Kęstutį Stankevičių (48,2 proc.).
Molėtuose konservatorius Saulius Jauneika (57 proc.) nugalėjo ekskonservatorių Mindaugą Kildišių (41,8 proc.). Pastarasis į rinkimus ėjo su visuomeniniu komitetu. Kadenciją baigiantis Molėtų meras Stasys Žvinys mero rinkimuose nedalyvavo, rėmė dabartinį vicemerą M.Kildišių.
Netikėtumai Visagine ir Ignalinoje. Ignalinos rajoną pirmą kartą nuo 1990-ųjų valdys ne ,,valstiečiai“. 36 metų socialdemokratas Justas Rasikas antrajame mero rinkimų ture surinko 54,4 proc. balsų ir įveikė Henriką Šiaudinį (44,7 proc.), kuris Ignalinos meru buvo pastaruosius penkerius metus, o iki tol dvidešimt metų buvo Ignalinos mero Bronio Ropės pavaduotoju.
Visagino merė, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) atstovė Dalia Štraupaitė antrajame ture surinko tik 39,4 proc. balsų ir pralaimėjo Erlandui Galaguz (59,5 proc.). Originalu, jog 2015-aisiais D.Štraupaitė Visagine rinkimus laimėjo per jos korupcijos skandalo įkarštį, o dabar tas skandalas nurimęs. Taip pat originalu, kad E.Galaguz yra ,,valstietis – žaliasis“. Atomininkų mieste, atrodytų, nei ,,valstiečiams“, nei juo labiau ,,žaliesiems“ erdvių nei tiesiogine, nei perkeltine prasme neturėtų būti.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Atsakymas visiems

  Nuoroda

  Arba aš visai kvailai mąstau, bet man atrodo, kad beveik jau mėnuo, kai rinkimai į rajono savivaldybės tarybą pasibaigė. Nesuprantu ką tuo nori parodyti Anykšta, ar miega dar letargo miegu. Nuo rytdienos naujoji valdžia pradės dirbti, o Anykšta dar vis kažką renka.

  Prieš 2 metų
 • Būvusiems

  Nuoroda

  Skystos blauzdos, kai kurie net į bažnyčią dažnokai užsuka

  Prieš 2 metų
 • Visiems buvusiems komunistais

  Nuoroda

  Kartu su išrinktu meru tikrai reikės atsižymėti. Svarbiausias Tubio pasiekimas[ be ekskursijų į Kiniją] GAIDYS ant fasado. Tikėsimes, kad Obelevičius ant vaisiukinės fasado, kaip tikras buvęs komunistas, po savo kadencijos paliks Garbačiovo plikės portretą su užrašu PERESTROIKA. Turistams labai patiks. Šiaip ar taip , kad vaisiukinė jau virš 20 metų vietoje vyno dar gamina ir koncentruotas sultis, ---tai Garbačiovo perestroikos nuopelnas. Man, nuvažiavus į Maskvą užsakyti koncentruotų sulčių linijos, ministerijos vyriokai stebėjosi :iš visos buvusios TSRS tai perestroikai atsirado tik dvi vyno įmonės tai Anykščiai ir Alytuje. Alytaus vyr inžinierius, kartu su tiekimo skyriaus viršininku, ten vyriokams nutempė dovanų visą čemodaną šampano-- tai koncetruotų sulčių gamybos liniją pirmiausia jiems ir išskirė

  Prieš 2 metų
 • Visiems

  Nuoroda

  Tubio šalininkams patarčiau užmiršti, ta Tubį nauja valdžia išrinkta , o ką padarė ar nepadarė nustatys prokurorai ir tyrėjai, oka rašė laikraščiai tai ne žmeižtas, o žmonės pakartojo ir manau kad tiesą

  Prieš 2 metų
 • kfzjloeohl

  atsakymas į: Visiems Nuoroda

  Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

  Prieš metus
 • Oi

  Nuoroda

  Kaip čiulba suokalbininkai idomiai

  Prieš 2 metų
 • Mikalda pranašauja

  Nuoroda

  Prisišnekėsit! Oi jūs prisišnekėsit ponai ir ponios. Jei Tubis laimės teismus, jei jam bus atmesti STT kaltinimai, oi kaip sėkmingai jo advokatai prasijos visus anoniminius "drąsuolius" ir juos patrauks baudžiamojon atsakomybėn už šmeižtą. Būdamas nekaltas, tapęs išteisintu, aš Tubio vietoje nedovanočiu nei vienam! Jokio pasigailėjimo. Jo vietoje prisiteisčiau tiek moralinės žalos atlyginimų, kad eurų man iki grabo lentos pakaktų! Taip pamokyčiau šmeižikus.
  - O kas jus jus už liežuvių tampė? O kas jums liepė šmeižti?! - atsikirsčiau inkščiantiems ir pasigailėjimo prašantiems.

  Prieš 2 metų
 • Demaskuok

  atsakymas į: Mikalda pranašauja Nuoroda

  va ir išsidavei, Kęstuti, kad ne Mikalda esi...

  Prieš 2 metų
 • Sėkmės pensijoje

  atsakymas į: Mikalda pranašauja Nuoroda

  Reikia pradėti nuo LRT, LNK ir TV3. Po to nuteisti DELFI, alfa, bernardinus, sputinką ir valstiečių laikraštį.

  Prieš 2 metų
 • Be be be...

  atsakymas į: Sėkmės pensijoje Nuoroda

  O tai čia vargu ar kas tavo patarimo paprašys... :)

  Prieš 2 metų
 • Rinkejas

  Nuoroda

  Užciciklino šmigelskio prpagandinis laikraštis ,Vagis da vagis ,Kas pasakys KA Tubis konkrečiai pavoge ?? Tubio vietoj toki šmeižika i belange ,I gaidyna pasodinčiau .Tikrai užtenka cypaut vagis ,pavoge ,,bet ka ,nieks neźino ,blet .

  Prieš 2 metų
 • negi neskaitei

  atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

  Visi šalies laikraščiai rašė kad prekiavo Poveikiu, reikalavo iš verslininkų kyšio už geresnes salygas, buvo pagautas su įkalčiais vykdant nusikaltimus, areštuotas , tai dar blogesnis nusikaltimas nei vagimas, šiais nusikaltimais buvo žlugdoma rajono ekonomika ir t.t.
  Bent taip jau laikraščiai rašė - mes tikrai nesugalvojom

  Prieš 2 metų
 • Tiesiog Velniukas

  atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

  Kurioje vietoje taip laikraštis parašė? Žinokite, kad komentarus rašo ne laikraštis. Žinokite, kad Tubis kreipėsi į teisėsaugą dėl komentarų. Bet ne dėl vagis, na vagis, o dėl kontrabandos spiritu.

  Prieš 2 metų
 • nu naujiena

  atsakymas į: Tiesiog Velniukas Nuoroda

  a ta da i kontrabanda prekiavo ?

  Prieš 2 metų
 • Atsakymas

  atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

  Pirmiausia jis pavogė pasitikėjimą, kuris jam buvo suteiktas prieš 4 metus.
  O ką dar pavogė - tikiuosi STT pateiks atsakymus

  Prieš 2 metų
 • Greitai galėsim skelbti

  Nuoroda

  Nepriklausomą Anykščių turistinę RESPUBLIKĄ visko turime pakankamai:savo plaukymo baseiną, savus ankstyvus pamidorus ir agurkus. Duonos taip pat tikėsimės savos, kaip ir kiti rajonai, nes Kripaitienė "įkrito į tarybą"--pasitaisys. Poilsio namai pirmos klasės---liaudiški labai patike visai Lietuvai parduoti vertelgai, bet nieko nepataisomo: buvusioje milicijoje galima įsteigti viešnamį .Elektros taip nepritrūksime--- atstatysim hidroelektrines ant Šventosios ir Anykštos

  Prieš 2 metų
 • Ate teletabi

  atsakymas į: Greitai galėsim skelbti Nuoroda

  Svarbu, kad nevogtų.

  Prieš 2 metų
 • visas miestas džaigiasi

  Nuoroda

  vagis, prekiautojas Poveikiu suprato , ko čia nevalia daryti !

  Prieš 2 metų
 • Ate teletabi

  atsakymas į: visas miestas džaigiasi Nuoroda

  Norint suprasti, reikia turėti suopračio. Nesuprato. Jis dar kalba mantrą Aš nekaltas. Visi kurie girdi, tyliai pataiso - jis nepakaltinamas

  Prieš 2 metų
 • atsimenate?

  Nuoroda

  Kas mūsų nepalaužia, tas mus dar labiau sustiprina!
  Labai sustiprino? Simbolis bitė labai tiko. Visų pirmą, bitės vagiai ir vagia dažnai. Antrą, dabar komitetas išsilakstė kaip Grigo bitės.

  Prieš 2 metų
 • Atsakymas visiems

  Nuoroda

  Kokia gėda? Jums į frakciją šlykštu priimti komiteto žmones, o mums šlykštu, kad tokie savanaudžiai atėjo į valdžią. Jums šlykštu, kad komitete yra žmonės turintys išsilavinimą ir net aukštesnius mokslo laipsnius - jauni, perspektyvūs. Man labai gaila Obelevičiaus, nes atėję, kai kurie funkcionieriai, buvę anksčiau valdžioje prie jo, trukdys dirbti. Šmeižtais ir apgaule pasiekta pergalė - didelis jūsų pralaimėjimas. Galite džiaugtis kiek tik norite, bet gyvenimas parodys kas yra kas. Kai kuriems arogantiškiems kandidatams nenusimato, kad kiti rinkimai bus geri. Taip, kad vyručiai, labai nesidžiaukite pergale. O visuomeniniam komitetui linkiu nenuleisti rankų dirbti ir įrodyti (nors ir opozicijoje), kad Jūs sugebate būti geresni.

  Prieš 2 metų
 • Apie

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  Arogantiškasis Tubis net nežada dalyvauti kituose rinkimuose. Jis arogantiškai sklandžia žinią, kad turi labai gerą tarnybą Vilniuje ir keršys Anykščiams. Pasiūlymas komitetui laikytis vieningai neturi jokios prasmės, nes Vauciunas, Gališanka ir Blazarėnas net nesulaukę antro turo pareiškė, kad atsikartys Tubiu.

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: Apie Nuoroda

  Sugalvok kažką naujo, rinkimai jau baigės, prieš juos tą patį lojai, rausvai žalsvai oranžinis šikniau

  Prieš 2 metų
 • ir vel reiškiasi

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Jacunckiokas ?

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: ir vel reiškiasi Nuoroda

  Tai janickiokas ar jacunskiokas, ožy

  Prieš 2 metų
 • ale tkrai

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Janickiokas, - gerai kad prisipažinai nors ! Vienikimės :-)

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: ale tkrai Nuoroda

  Tai kad su nupirdusiais ožiais nesivieniju

  Prieš 2 metų
 • senas tekstas

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Nieko naujo nesugalvosi.
  Žemė plokščiai,
  Tubis geras meras,
  visi vagys,
  prie ruso buvo geriau.
  Marginalus galima pažinti iš to, kad bent vienam teiginiui pritaria.

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: senas tekstas Nuoroda

  Marginalas- tai nuo žodžio margas,t.y., naujoji kakadu koalicija. Suprantama, komunistams prie ruso buvo geriau, konservams visur vagys, tik jie šventi, liberalams Tubis buvo geras, kol pasirodė, kad negalės šikt ant gaļvos, na o valstiečiams žemė kuo lygesnė, tuo geriau

  Prieš 2 metų
 • Ate teletabi

  atsakymas į: BGK Nuoroda
  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: Ate teletabi Nuoroda

  Susikišk tu į šikną savo žodynus, ožy, lengviau bus dešimtos valandos sulaukt

  Prieš 2 metų
 • BGK to

  atsakymas į: BGK Nuoroda

  Gerbiamas Tubio megėjau, malonu matyti, kad jūsų kalbos maniera labai panaši į pono Kęstučio. Su kuo sutapsi, toks ir pats patapsi.
  Informuoju, kad jau po 10

  Prieš 2 metų
 • BGK

  atsakymas į: BGK to Nuoroda

  spėjai iki trečios užsipirkt, gerbiamas kakaduškine?

  Prieš 2 metų
 • nu suvok pagaliau

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  vagis negali vadovauti rajonui !

  Prieš 2 metų
 • Jane Kurkliu vienkeme

  Nuoroda

  Aš vis tiek nesuprantu, prekiauti Poveikiu ir kandidatuoti į tokias atsakingas pareigas - arba žmogui su galva negerai, arba jis tikrai "nekaltas" (mergaitė)...?

  Prieš 2 metų
 • taigi tie

  Nuoroda

  kuriu virs 5 procentu nejo balsuoti,atsibodot

  Prieš 2 metų
 • M.Fergiziene

  Nuoroda

  Lauksime darbu.Pirmiausia siūlau pavyti Pakruojį. Ten gėlės prie daugiabučiu vienos rūšies, už šiukšles moka kas menesį, käs kervirtį, ar už visus metus iš karto. Kompensacijas už šildyma apiformina iki šildymo pradžios ir t.t.

  Prieš 2 metų
 • a tai jau nebebalsuosta

  atsakymas į: M.Fergiziene Nuoroda

  už savo kumyrą kur vogė jūsų laiptinės pinigus ir prekiavo Poveikiu ? Taip dievinot anu nepelnytai ?
  Tai negi dar ir dabar nesusivokiat situacijoje ? Tarp kitko kokių spalvų nešiojat kojines ? Daug ką galima būtų iš to pasakyti ! Korseto tokiam amžiuj - tikrai nenaudojat ?

  Prieš 2 metų
 • Jurachas

  Nuoroda

  O mane rinkimų rezultatai džiugina, tubis nepraėjo, o p. Obelevičiui dideliausios sekmės.

  Prieš 2 metų
 • Gavėnia.....

  Nuoroda

  Jei mūsų širdys bus užkietėjusios, jei jos bus akmeninės, tada greitai į rankas papuls akmenys ir būsime pasirengę jais svaidytis“, – pasakė Pranciškus, komentavęs tos dienos Evangelijos skaitinį, pasakojantį, kaip Jėzaus kraštiečiai rinko akmenis, norėdami jį apmėtyti. Šventasis Tėvas tąsyk pridūrė, kad vienintelis priešnuodis akmenų svaidymui – atverti širdis meilei.

  Prieš 2 metų
 • uz

  Nuoroda

  K.Tubi balsavo labai daug rinkeju.Tik kurstoma neapykanta,A.Bauros paslauga rinkejams sujauke protus.O tie kurie gerbia ir pritaria jo grieztam,saziningam vadovavimo stiliui siandien gal but balsuotu tris,keturis kartus daugiau.Juk rajonas turejo pati ismintingiausia mera nuo nepriklausomybes patinka jums tai ar ne.Pagyvensim,pamatysim,kokia laime bus apdovanti rinkejai,kurie balsavo uz S.Obeleviciu.

  Prieš 2 metų
 • Marijana Fergozanira

  atsakymas į: uz Nuoroda

  Gynk Dieve už šytu vagi nebalsavau !

  Prieš 2 metų
 • Andrioniškio Valdas

  atsakymas į: uz Nuoroda

  Mes negalime už vagį balsuoti , kuris vogė iš verslininkų pinigus (prekiavo Poveikiu) - tai draudžia LR Konstitucija ir Dievo įsakymas nevogti ! Žlugdyti verslą rajone - tai tas pats kas vogti iš mūsų vaikų ir anūkų !

  Prieš 2 metų
 • Apie buvusį merą

  atsakymas į: uz Nuoroda

  Nuo nepriklausomybės laikų nebuvo tokio negabaus mero kaip Tubis. Vadovavo geru, metu, kai buvo ekonomikos pakilimas, nekilo problemų su algų išmokėjimu ir pn. Ir per kadenciją nesugebėjo pasiekti nei mažiausio rezultato. Tik sugebėjo girtis ir meluoti, kad jo dėka atsirado asfalto, jo dėka sutaupyti pinigai skirti laikraščių reklamai ir pn. Jo vienintelis atliktas darbas tai LED televizorius.

  Prieš 2 metų
 • svarbesne man yra

  atsakymas į: Apie buvusį merą Nuoroda

  valgykla kur nupirkta - ji lieka man,...
  Ekranas lieka jums..!

  Prieš 2 metų
 • nepasitiki zmones jais

  Nuoroda

  nes dauguma net nejo i rinkimus ,jie mums ne merai

  Prieš 2 metų
 • Taigi aha !

  atsakymas į: nepasitiki zmones jais Nuoroda

  Kas tie jūs? Mėgsti daugiskaitą? :)

  Prieš 2 metų
 • Komiteto žmonėms - du priminimai

  Nuoroda

  Prisiminkite vaikystėje girdėtą pasakojimą apie tėvą, kuris mirdamas sukvietė savo sūnus ir liepė jiems perlaužti šluotą. Kiek šie besistengė, šluotos įveikti nepajėgė. Tuomet tėvas šluotą išrišo ir lengvai visus šluotražius sulaužė po vieną. Šiandieną bando suardyti ir sulaužyti jus.

  Velnias irgi bandė sugundyti ir nuo Dievo nuvilioti žmogų. Ir valdžia, ir pinigais, ir moterimis... Kartais jam tai pavykdavo. Jus suvilioti jis pradžiai pasiuntė raštingą kipšą pravarde Gebelsas, suteikęs jam barzdoto išminčiaus išvaizdą! Jau atpažinote? Tada tvirtybės jums ir sėkmės.

  Prieš 2 metų
 • Ačiū Leonai A. uż įżvalgas, kad ir nevykusias. Senatvinė demencija ir tiek.

  Prieš 2 metų
 • Prašom

  atsakymas į: Ačiū Nuoroda

  Jei jau prisipažįsti, kad tau senatvinė demencija, tai turi ir suvokti, kad ne tau spręsti vykę ar nevykę kieno nors įžvalgos.

  Prieš 2 metų
 • Angelas virš miesto

  Nuoroda

  Skrenda sau angelas virš Anykščių ir mato: porinkiminė euforija dar tebesitęsia, porinkiminiai apsidrąskymai dar provokuojami irgi, bet tuoj viskas užsibaigs. Provincija...

  Prieš 2 metų
 • Aiškiaregys

  atsakymas į: Angelas virš miesto Nuoroda

  Matau Alesionka angelu besidedantis, ar dronu, skrenda, ir peza senatvinio marazmo apimtas “savo pranašystes”.

  Prieš 2 metų
 • Sakai matai ?

  atsakymas į: Aiškiaregys Nuoroda

  Nepergyvenk, kitiems šizofrenikams dar ne tiek matosi. Tai gydoma.

  Prieš 2 metų
 • Paskaičiuokim

  Nuoroda

  vienas komitetas surinko 3500, o keturios partijos 6500 balsų!

  Prieš 2 metų
 • Tiktai taip

  atsakymas į: Paskaičiuokim Nuoroda

  Keturios partijos tik 6500 balsų... Vienai tenka po 1635. Kokia smulkmė... O dar į postus skurdukai braunasi...

  Prieš 2 metų
 • esmė ne balsų daugumoje

  atsakymas į: Tiktai taip Nuoroda

  esmė - turėti galimybę parduoti Poveikį..!

  Prieš 2 metų
 • Faktas !

  atsakymas į: esmė ne balsų daugumoje Nuoroda

  Norint parduoti "Poveikį" reikia jį turėti. Tu jo neturi. Ir net neįsivaizduoji, kas tai yra... :)

  Prieš 2 metų
 • Patikėk

  atsakymas į: Faktas ! Nuoroda

  Ne tik įsivaizduoju, Leonai A. , bet ir żinau, kas jus sieja - koks “Poveikis”. Prisimink, ir nebereiks pezėti...

  Prieš 2 metų
 • Degradacija

  atsakymas į: Patikėk Nuoroda

  Ir vėl "Anykšta" išdavinėja diskusijos dalyvius? Kuris gi iš jos darbuotojų taip elgiasi? A ja jai... kaip negražu.

  Prieš 2 metų
 • Nemanau

  Nuoroda

  Jeigu komiteto žmonės norės prisijungti, mielai priimsime į kurią nors frakciją...
  Biški šlykštoka priimti tarp normalių kandidatų tokius, kurie plojo kaip Šiaurės Korėjoje. Jei jų nenužudė, tai tegul stiprėja.

  Prieš 2 metų
 • Sveikas provokatoriau

  atsakymas į: Nemanau Nuoroda

  Velnias irgi Kristų gundė. Neišdegė!

  Prieš 2 metų
 • Taigis Kaipgis

  atsakymas į: Sveikas provokatoriau Nuoroda

  Ir Mefistofelis Faustą taip pat... :)

  Prieš 2 metų
 • To Nemanau

  atsakymas į: Sveikas provokatoriau Nuoroda

  Dievas sutvere viska,o kas sutvere velnia?? Kas parasyta biblijoje??

  Prieš 2 metų
 • Balsas iš dangaus

  atsakymas į: To Nemanau Nuoroda

  Lietuvoje - Tata!

  Prieš 2 metų