Sigutis Obelevičius ir Kęstutis Tubis antrajame Anykščių rajono mero rinkimų ture varžėsi antrąjį kartą. Rezultatas lygus - 1-1. Šiuose rinkimuose S.Obelevičius surinko 65 procentus, o K.Tubis - 35 procentus rinkėjų balsų.


Tiesioginių Anykščių rajono savivaldybės mero rinkimų antrajame ture dabartinis rajono vicemeras, konservatorius Sigutis Obelevičius surinko du trečdalius rinkėjų balsų ir triuškinamai įveikė nuo pareigų nušalintąjį merą, visuomeninio rinkimų komiteto „Kęstučio Tubio sąrašas „Anykščių krašto labui“ atstovą Kęstutį Tubį.
Solidžią S.Obelevičiaus pergalę lėmė būsimų koalicijos partnerių - socialdemokratų, liberalų ir ,,valstiečių“ - palaikymas antrajame rinkimų ture.

 Rinkimų rezultatų laukė kartu

Rinkimų naktį K.Tubio komiteto ,,Anykščių krašto labui“ nariai rinkosi į kavinę ,,Erdvė“, o S.Obelevičius rezultatų laukė parapijos namuose. S.Obelevičius  pergalę šventė kartu su savo partiečiais bei su Anykščių socialdemokratų, ,,valstiečių“ ir liberalų elitu.
,,Viskas aišku, kas padėjo laimėti rinkimus, tas ir bus koalicijoje - liberalai, socialdemokratai ir ,,valstiečiai“. Jeigu komiteto žmonės norės prisijungti, mielai priimsime į kurią nors frakciją“, - apie koaliciją dar  net nesulaukus visų apylinkių balsavimo rezultatų, rinkimų naktį ,,Anykštai“ sakė S.Obelevičius.
S.Obelevičiaus pergalė tapo akivaizdi, kai pradėjo eiti rezultatai iš tų apylinkių, kur tradiciškai didžiausią įtaką turi kairieji. ,,Raudonieji“ Mačionys, Kurkliai, Antrieji Kurkliai, Surdegis, Raguvėlė balsavo už konservatorių. Nors greičiau jie balsavo prieš K.Tubį.
Konservatorių, ,,valstiečių“, liberalų ir socialdemokratų koalicija turės 19 mandatų iš 25. S.Obelevičiui laimėjus tiesioginius mero rinkimus į rajono Tarybą, įkris pirmoji sąraše ,,už brūkšnio“ likusi konservatorė, verslininkė Rita Kripaitienė. Konservatoriai Taryboje turės 6 mandatus, socialdemokratai 5, liberalai ir ,,valstiečiai“ - po 4.
5 mandatus iškovojo K.Tubio visuomeninio komiteto ,,Anykščių krašto labui“ komanda, tačiau yra tikimybė, kad išrinktieji komiteto nariai (ar bent jų dalis) mikliai išsibėgios po partijų frakcijas.
Niekam nereikalingas liko Darbo partijos balsas. ,,Darbiečiai“ pelnė vieną mandatą -  į Tarybą išrinktas buvęs Seimo narys Ričardas Sargūnas ir, gerai sukritus kortoms, jo mandatas galėjo tapti auksinis. Tačiau kai valdančioje koalicijoje jau ir be ,,darbiečių“ 4/5 deputatų, R.Sargūnas turės tenkintis tik garbe būti rajono Taryboje.   

Kęstutis Tubis jaučiasi pralaimėjęs partinei sistemai

Pirmadienio rytą ,,Anykštos“ pakalbintas rinkimus pralaimėjęs K.Tubis sakė, kad rezultatas jo nenustebino. ,,Realiai vertinu. Kai keturios partijos susijungia, partinė sistema kovoja prieš vieną kandidatą - tai nieko nepadarysi. 29 metus partijos gyvuoja... Antrajame ture nieko nebuvo galima padaryti“, - kalbėjo K.Tubis. Jis laimėjo tik penkiose apylinkėse - Andrioniškio, Viešintų, Svėdasų, Nausodės ir Troškūnų. Apie šias pergales korupcija įtariamas K.Tubis sakė, jog tai jo kraštai, jo žmonės, kur jis gerai pažįstamas, žinomas ,,ir jokios provokacijos ten neveikia“.
Nei apie savo asmeninę, nei apie komiteto ateitį K.Tubis sakė dar nesvarstęs. ,,Per mažai laiko... Kad gyvensiu, tai tikrai, o ką darysiu -  dar nenusprendžiau“, - pirmadienį ,,Anykštai“ sakė K.Tubis.
K.Tubio rinkimų komitetas po rinkimų turi skolų, tarp komiteto kreditorių ir UAB,,Anykštos redakcija“. ,,Skolas padengsim. Anksti kalbėti, reikia žiūrėti, kokiu būdu skolos bus padengtos“, - aiškino rinkimus pralaimėjęs politikas.
Jis sakė kontaktų su rinkimus laimėjusiu S.Obelevičiumi neieškojęs, bandyti tartis dėl koalicijos su išrinktuoju meru nematąs prasmės, nes ,,ir taip viskas aišku.“

Sigutis Obelevičius - politikoje nuo 1995-ųjų

S.Obelevičius į Anykščių rajono Tarybą renkamas nuo 1995-ųjų. O nuo 2003-ųjų - jis vienas iš Anykščių rajono vadovų. 2003-2007 S.Obelevičius buvo liberalų merų Dariaus Gudelio ir Alvydo Gervinsko pavaduotoju. 2007-2015 metais dvi kadencijas S.Obelevičius dirbo Anykščių rajono meru. Valdančiąją koaliciją tuo metu sudarė konservatoriai, socialdemokratai ir ,,valstiečiai“. S.Obelevičiaus pavaduotoju 2007-2015 m. buvo socialdemokratas Donatas Krikštaponis, administracijos direktoriais - ,,valstietis“ Antanas Baura bei socialdemokratas Vilius Juodelis.
2015-2019 S.Obelevičius - liberalų remto, pirmojo tiesiogiai išrinkto Anykščių rajono mero K.Tubio  pavaduotojas. Nuo vasario pradžios, po K.Tubio nušalinimo, S.Obelevičius laikinai eina rajono mero pareigas.   

Pergalę lėmė koalicijos partnerių parama

Antrajame Anykščių rajono mero rinkimų ture dalyvavo 42,36 proc. rinkėjų. Pirmajame ture Anykščių rajono rinkėjų aktyvumas buvo 50,97 proc. rinkėjų.
 Lyginant su 2015-ųjų rinkimais, aktyvumas šiais metais gerokai aukštesnis. 2015 metais renkant Anykščių merą, pirmajame ture dalyvavo 39,15 proc., antrajame - 34,15 proc. rinkėjų.
Tiesioginius mero rinkimus laimėjęs S.Obelevičius antrajame rinkimų ture surinko 6500 balsų arba 65,01 proc., K.Tubį palaikė 3498 rinkėjai( 34,99 proc).
Lygininant su pirmuoju rinkimų turu, S.Obelevičiaus elektoratas išaugo nuo 2810 iki 6500, K.Tubio nuo 2466 iki 3498. Taigi, net 3690 pirmajame ture už S.Obelevičių nebalsavusių anykštėnų antrajame ture pasirinko šį kandidatą. K.Tubio elektoratas išaugo 1032 balsuotojais.
Konservatoriaus S.Obelevičiaus ryškią pergalę lėmė būsimųjų koalicijos partnerių - socialdemokratų, ,,valstiečių“ ir liberalų parama. Antrajame ture geriausiai už S.Obelevičių balsavo socialdemokratiškieji Mačionys. Tikėtina, kad ilgamečio rajono vicemero Donato Krikštaponio dėka net 85,29 proc. Mačionių rinkėjų savo balsus atidavė už S.Obelevičių. Traupyje, kur gyvena pats S.Obelevičius, jis surinko 84,98 proc. balsų. Tiesa, Traupyje fiksuotas kitas išskirtinumas - tai vienintelė apylinkė, kur vienas iš kandidatų antrajame ture surinko mažiau balsų nei pirmajame. Už K.Tubį kovo 3-ąją Traupyje balsavo 33 rinkėjai, kovo 17-ąją - 32.
,,Valstietiškajame“ Surdegyje S.Obelevičius surinko 83,33 proc. balsų, Šeriuose -  80,85 procentus.. Anykščių socdemų lyderio D.Žiogelio įtakoje esančiuose Antruosiuose Kurkliuose ir Kurkliuose S.Obelevičius pelnė atitinkamai 75,2 ir 70,4 proc. balsų. S.Obelevičius netikėtai laimėjo Vaitkūnuose (62,12 proc.), kur gyvena K.Tubio giminaičiai.
Triuškinamai S.Obelevičių palaikė Anykščių miestas. Keturiose miesto apylinkėse už S.Obelevičių balsavo 2796 rinkėjai (pirmajame ture 1101), už K.Tubį 1317 (861).
K.Tubis rinkimus laimėjo tik 5 iš 35 balsavimo apylinkių. Stipriausiai nušalintąjį merą palaikė andrioniškiečiai (65,60 proc.). Daugiau nei pusė į rinkimus atėjusių Viešintų, Nausodės, Troškūnų ir Svėdasų gyventojų taip pat balsavo už K.Tubį.
2015 metais K.Tubis ir S.Obelevičius taip pat varžėsi antrajame mero rinkimų ture. Pirmajame ture K.Tubis surinko 24,5 proc., S.Obelevičius - 23,7 proc. Antrajame už K.Tubį balsavo 54,3 proc., už S.Obelevičių 45,7 proc. rinkėjų.

Vicemeru bus Dainius Žiogelis

Pirmadienį Anykščių socialdemokratų, liberalų ir ,,valstiečių“ lyderiai susitiko su išrinktuoju meru S.Obelevičiumi. Koalicijos partneriai pradėjo derybas dėl postų pasidalijimo naujosios kadencijos rajono valdžioje. Abejonių nekyla, kad socialdemokratams bus atiduotas vicemero portfelis, o į šias pareigas ketina eiti partijos skyriaus pirmininkas, Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Dainius Žiogelis.
Pasak S.Obelevičiaus, dėl administracijos direktoriaus pareigybės kol kas nėra sutarta. ,,Deriname pozicijas. Tik viena vieta yra aiški – vicemero“, - kalbėjo išrinktasis meras. S.Obelevičius aiškino, kad laukiama vieno jau buvusio rajono valdžioje asmens apsisprendimo, kurį jis turėtų pasakyti šiandien.

Apskrityje - keturi nauji merai

S.Obelevičius į Anykščių mero postą grįžo po vienos kadencijos pertraukos. Utenos apskrityje mero postus išsaugojo tik Utenos rajono vadovas, socialdemokratas Alvydas Katinas bei jo partietis, Zarasų meras Nikolajus Gusevas.
A.Katinas antrajame ture surinko 54,2 proc. balsų (nuo dalyvavusių rinkimuose) ir nugalėjo liberalą, su visuomeniniu komitetu į rinkimus ėjusį Marijų Kaukėną. N.Gusevas (50,4 proc) sunkiai nugalėjo liberalą Kęstutį Stankevičių (48,2 proc.).
Molėtuose konservatorius Saulius Jauneika (57 proc.) nugalėjo ekskonservatorių Mindaugą Kildišių (41,8 proc.). Pastarasis į rinkimus ėjo su visuomeniniu komitetu. Kadenciją baigiantis Molėtų meras Stasys Žvinys mero rinkimuose nedalyvavo, rėmė dabartinį vicemerą M.Kildišių.
Netikėtumai Visagine ir Ignalinoje. Ignalinos rajoną pirmą kartą nuo 1990-ųjų valdys ne ,,valstiečiai“. 36 metų socialdemokratas Justas Rasikas antrajame mero rinkimų ture surinko 54,4 proc. balsų ir įveikė Henriką Šiaudinį (44,7 proc.), kuris Ignalinos meru buvo pastaruosius penkerius metus, o iki tol dvidešimt metų buvo Ignalinos mero Bronio Ropės pavaduotoju.
Visagino merė, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) atstovė Dalia Štraupaitė antrajame ture surinko tik 39,4 proc. balsų ir pralaimėjo Erlandui Galaguz (59,5 proc.). Originalu, jog 2015-aisiais D.Štraupaitė Visagine rinkimus laimėjo per jos korupcijos skandalo įkarštį, o dabar tas skandalas nurimęs. Taip pat originalu, kad E.Galaguz yra ,,valstietis – žaliasis“. Atomininkų mieste, atrodytų, nei ,,valstiečiams“, nei juo labiau ,,žaliesiems“ erdvių nei tiesiogine, nei perkeltine prasme neturėtų būti.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
  • Atsakymas visiems

    Nuoroda

    Arba aš visai kvailai mąstau, bet man atrodo, kad beveik jau mėnuo, kai rinkimai į rajono savivaldybės tarybą pasibaigė. Nesuprantu ką tuo nori parodyti Anykšta, ar miega dar letargo miegu. Nuo rytdienos naujoji valdžia pradės dirbti, o Anykšta dar vis kažką renka.

    Prieš 11 mėnesių
  • Būvusiems

    Nuoroda

    Skystos blauzdos, kai kurie net į bažnyčią dažnokai užsuka

    Prieš 12 mėnesių
  • Visiems buvusiems komunistais

    Nuoroda

    Kartu su išrinktu meru tikrai reikės atsižymėti. Svarbiausias Tubio pasiekimas[ be ekskursijų į Kiniją] GAIDYS ant fasado. Tikėsimes, kad Obelevičius ant vaisiukinės fasado, kaip tikras buvęs komunistas, po savo kadencijos paliks Garbačiovo plikės portretą su užrašu PERESTROIKA. Turistams labai patiks. Šiaip ar taip , kad vaisiukinė jau virš 20 metų vietoje vyno dar gamina ir koncentruotas sultis, ---tai Garbačiovo perestroikos nuopelnas. Man, nuvažiavus į Maskvą užsakyti koncentruotų sulčių linijos, ministerijos vyriokai stebėjosi :iš visos buvusios TSRS tai perestroikai atsirado tik dvi vyno įmonės tai Anykščiai ir Alytuje. Alytaus vyr inžinierius, kartu su tiekimo skyriaus viršininku, ten vyriokams nutempė dovanų visą čemodaną šampano-- tai koncetruotų sulčių gamybos liniją pirmiausia jiems ir išskirė

    Prieš 12 mėnesių
  • Visiems

    Nuoroda

    Tubio šalininkams patarčiau užmiršti, ta Tubį nauja valdžia išrinkta , o ką padarė ar nepadarė nustatys prokurorai ir tyrėjai, oka rašė laikraščiai tai ne žmeižtas, o žmonės pakartojo ir manau kad tiesą

    Prieš metus
  • Oi

    Nuoroda

    Kaip čiulba suokalbininkai idomiai

    Prieš metus
  • Mikalda pranašauja

    Nuoroda

    Prisišnekėsit! Oi jūs prisišnekėsit ponai ir ponios. Jei Tubis laimės teismus, jei jam bus atmesti STT kaltinimai, oi kaip sėkmingai jo advokatai prasijos visus anoniminius "drąsuolius" ir juos patrauks baudžiamojon atsakomybėn už šmeižtą. Būdamas nekaltas, tapęs išteisintu, aš Tubio vietoje nedovanočiu nei vienam! Jokio pasigailėjimo. Jo vietoje prisiteisčiau tiek moralinės žalos atlyginimų, kad eurų man iki grabo lentos pakaktų! Taip pamokyčiau šmeižikus.
    - O kas jus jus už liežuvių tampė? O kas jums liepė šmeižti?! - atsikirsčiau inkščiantiems ir pasigailėjimo prašantiems.

    Prieš metus
  • Demaskuok

    atsakymas į: Mikalda pranašauja Nuoroda

    va ir išsidavei, Kęstuti, kad ne Mikalda esi...

    Prieš 12 mėnesių
  • Sėkmės pensijoje

    atsakymas į: Mikalda pranašauja Nuoroda

    Reikia pradėti nuo LRT, LNK ir TV3. Po to nuteisti DELFI, alfa, bernardinus, sputinką ir valstiečių laikraštį.

    Prieš metus
  • Be be be...

    atsakymas į: Sėkmės pensijoje Nuoroda

    O tai čia vargu ar kas tavo patarimo paprašys... :)

    Prieš metus
  • Rinkejas

    Nuoroda

    Užciciklino šmigelskio prpagandinis laikraštis ,Vagis da vagis ,Kas pasakys KA Tubis konkrečiai pavoge ?? Tubio vietoj toki šmeižika i belange ,I gaidyna pasodinčiau .Tikrai užtenka cypaut vagis ,pavoge ,,bet ka ,nieks neźino ,blet .

    Prieš metus
  • negi neskaitei

    atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

    Visi šalies laikraščiai rašė kad prekiavo Poveikiu, reikalavo iš verslininkų kyšio už geresnes salygas, buvo pagautas su įkalčiais vykdant nusikaltimus, areštuotas , tai dar blogesnis nusikaltimas nei vagimas, šiais nusikaltimais buvo žlugdoma rajono ekonomika ir t.t.
    Bent taip jau laikraščiai rašė - mes tikrai nesugalvojom

    Prieš metus
  • Tiesiog Velniukas

    atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

    Kurioje vietoje taip laikraštis parašė? Žinokite, kad komentarus rašo ne laikraštis. Žinokite, kad Tubis kreipėsi į teisėsaugą dėl komentarų. Bet ne dėl vagis, na vagis, o dėl kontrabandos spiritu.

    Prieš metus
  • nu naujiena

    atsakymas į: Tiesiog Velniukas Nuoroda

    a ta da i kontrabanda prekiavo ?

    Prieš metus
  • Atsakymas

    atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

    Pirmiausia jis pavogė pasitikėjimą, kuris jam buvo suteiktas prieš 4 metus.
    O ką dar pavogė - tikiuosi STT pateiks atsakymus

    Prieš metus
  • Greitai galėsim skelbti

    Nuoroda

    Nepriklausomą Anykščių turistinę RESPUBLIKĄ visko turime pakankamai:savo plaukymo baseiną, savus ankstyvus pamidorus ir agurkus. Duonos taip pat tikėsimės savos, kaip ir kiti rajonai, nes Kripaitienė "įkrito į tarybą"--pasitaisys. Poilsio namai pirmos klasės---liaudiški labai patike visai Lietuvai parduoti vertelgai, bet nieko nepataisomo: buvusioje milicijoje galima įsteigti viešnamį .Elektros taip nepritrūksime--- atstatysim hidroelektrines ant Šventosios ir Anykštos

    Prieš metus
  • Ate teletabi

    atsakymas į: Greitai galėsim skelbti Nuoroda

    Svarbu, kad nevogtų.

    Prieš metus
  • visas miestas džaigiasi

    Nuoroda

    vagis, prekiautojas Poveikiu suprato , ko čia nevalia daryti !

    Prieš metus
  • Ate teletabi

    atsakymas į: visas miestas džaigiasi Nuoroda

    Norint suprasti, reikia turėti suopračio. Nesuprato. Jis dar kalba mantrą Aš nekaltas. Visi kurie girdi, tyliai pataiso - jis nepakaltinamas

    Prieš metus
  • atsimenate?

    Nuoroda

    Kas mūsų nepalaužia, tas mus dar labiau sustiprina!
    Labai sustiprino? Simbolis bitė labai tiko. Visų pirmą, bitės vagiai ir vagia dažnai. Antrą, dabar komitetas išsilakstė kaip Grigo bitės.

    Prieš metus
  • Atsakymas visiems

    Nuoroda

    Kokia gėda? Jums į frakciją šlykštu priimti komiteto žmones, o mums šlykštu, kad tokie savanaudžiai atėjo į valdžią. Jums šlykštu, kad komitete yra žmonės turintys išsilavinimą ir net aukštesnius mokslo laipsnius - jauni, perspektyvūs. Man labai gaila Obelevičiaus, nes atėję, kai kurie funkcionieriai, buvę anksčiau valdžioje prie jo, trukdys dirbti. Šmeižtais ir apgaule pasiekta pergalė - didelis jūsų pralaimėjimas. Galite džiaugtis kiek tik norite, bet gyvenimas parodys kas yra kas. Kai kuriems arogantiškiems kandidatams nenusimato, kad kiti rinkimai bus geri. Taip, kad vyručiai, labai nesidžiaukite pergale. O visuomeniniam komitetui linkiu nenuleisti rankų dirbti ir įrodyti (nors ir opozicijoje), kad Jūs sugebate būti geresni.

    Prieš metus
  • Apie

    atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

    Arogantiškasis Tubis net nežada dalyvauti kituose rinkimuose. Jis arogantiškai sklandžia žinią, kad turi labai gerą tarnybą Vilniuje ir keršys Anykščiams. Pasiūlymas komitetui laikytis vieningai neturi jokios prasmės, nes Vauciunas, Gališanka ir Blazarėnas net nesulaukę antro turo pareiškė, kad atsikartys Tubiu.

    Prieš metus
  • BGK

    atsakymas į: Apie Nuoroda

    Sugalvok kažką naujo, rinkimai jau baigės, prieš juos tą patį lojai, rausvai žalsvai oranžinis šikniau

    Prieš metus
  • ir vel reiškiasi

    atsakymas į: BGK Nuoroda

    Jacunckiokas ?

    Prieš metus
  • BGK

    atsakymas į: ir vel reiškiasi Nuoroda

    Tai janickiokas ar jacunskiokas, ožy

    Prieš metus
  • ale tkrai

    atsakymas į: BGK Nuoroda

    Janickiokas, - gerai kad prisipažinai nors ! Vienikimės :-)

    Prieš metus
  • BGK

    atsakymas į: ale tkrai Nuoroda

    Tai kad su nupirdusiais ožiais nesivieniju

    Prieš metus
  • senas tekstas

    atsakymas į: BGK Nuoroda

    Nieko naujo nesugalvosi.
    Žemė plokščiai,
    Tubis geras meras,
    visi vagys,
    prie ruso buvo geriau.
    Marginalus galima pažinti iš to, kad bent vienam teiginiui pritaria.

    Prieš metus
  • BGK

    atsakymas į: senas tekstas Nuoroda

    Marginalas- tai nuo žodžio margas,t.y., naujoji kakadu koalicija. Suprantama, komunistams prie ruso buvo geriau, konservams visur vagys, tik jie šventi, liberalams Tubis buvo geras, kol pasirodė, kad negalės šikt ant gaļvos, na o valstiečiams žemė kuo lygesnė, tuo geriau

    Prieš metus
  • Ate teletabi

    atsakymas į: BGK Nuoroda
    Prieš metus
  • BGK

    atsakymas į: Ate teletabi Nuoroda

    Susikišk tu į šikną savo žodynus, ožy, lengviau bus dešimtos valandos sulaukt

    Prieš metus
  • BGK to

    atsakymas į: BGK Nuoroda

    Gerbiamas Tubio megėjau, malonu matyti, kad jūsų kalbos maniera labai panaši į pono Kęstučio. Su kuo sutapsi, toks ir pats patapsi.
    Informuoju, kad jau po 10

    Prieš metus
  • BGK

    atsakymas į: BGK to Nuoroda

    spėjai iki trečios užsipirkt, gerbiamas kakaduškine?

    Prieš metus
  • nu suvok pagaliau

    atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

    vagis negali vadovauti rajonui !

    Prieš metus
  • Jane Kurkliu vienkeme

    Nuoroda

    Aš vis tiek nesuprantu, prekiauti Poveikiu ir kandidatuoti į tokias atsakingas pareigas - arba žmogui su galva negerai, arba jis tikrai "nekaltas" (mergaitė)...?

    Prieš metus
  • taigi tie

    Nuoroda

    kuriu virs 5 procentu nejo balsuoti,atsibodot

    Prieš metus
  • M.Fergiziene

    Nuoroda

    Lauksime darbu.Pirmiausia siūlau pavyti Pakruojį. Ten gėlės prie daugiabučiu vienos rūšies, už šiukšles moka kas menesį, käs kervirtį, ar už visus metus iš karto. Kompensacijas už šildyma apiformina iki šildymo pradžios ir t.t.

    Prieš metus
  • a tai jau nebebalsuosta

    atsakymas į: M.Fergiziene Nuoroda

    už savo kumyrą kur vogė jūsų laiptinės pinigus ir prekiavo Poveikiu ? Taip dievinot anu nepelnytai ?
    Tai negi dar ir dabar nesusivokiat situacijoje ? Tarp kitko kokių spalvų nešiojat kojines ? Daug ką galima būtų iš to pasakyti ! Korseto tokiam amžiuj - tikrai nenaudojat ?

    Prieš metus
  • Jurachas

    Nuoroda

    O mane rinkimų rezultatai džiugina, tubis nepraėjo, o p. Obelevičiui dideliausios sekmės.

    Prieš metus
  • Gavėnia.....

    Nuoroda

    Jei mūsų širdys bus užkietėjusios, jei jos bus akmeninės, tada greitai į rankas papuls akmenys ir būsime pasirengę jais svaidytis“, – pasakė Pranciškus, komentavęs tos dienos Evangelijos skaitinį, pasakojantį, kaip Jėzaus kraštiečiai rinko akmenis, norėdami jį apmėtyti. Šventasis Tėvas tąsyk pridūrė, kad vienintelis priešnuodis akmenų svaidymui – atverti širdis meilei.

    Prieš metus
  • uz

    Nuoroda

    K.Tubi balsavo labai daug rinkeju.Tik kurstoma neapykanta,A.Bauros paslauga rinkejams sujauke protus.O tie kurie gerbia ir pritaria jo grieztam,saziningam vadovavimo stiliui siandien gal but balsuotu tris,keturis kartus daugiau.Juk rajonas turejo pati ismintingiausia mera nuo nepriklausomybes patinka jums tai ar ne.Pagyvensim,pamatysim,kokia laime bus apdovanti rinkejai,kurie balsavo uz S.Obeleviciu.

    Prieš metus
  • Marijana Fergozanira

    atsakymas į: uz Nuoroda

    Gynk Dieve už šytu vagi nebalsavau !

    Prieš metus
  • Andrioniškio Valdas

    atsakymas į: uz Nuoroda

    Mes negalime už vagį balsuoti , kuris vogė iš verslininkų pinigus (prekiavo Poveikiu) - tai draudžia LR Konstitucija ir Dievo įsakymas nevogti ! Žlugdyti verslą rajone - tai tas pats kas vogti iš mūsų vaikų ir anūkų !

    Prieš metus
  • Apie buvusį merą

    atsakymas į: uz Nuoroda

    Nuo nepriklausomybės laikų nebuvo tokio negabaus mero kaip Tubis. Vadovavo geru, metu, kai buvo ekonomikos pakilimas, nekilo problemų su algų išmokėjimu ir pn. Ir per kadenciją nesugebėjo pasiekti nei mažiausio rezultato. Tik sugebėjo girtis ir meluoti, kad jo dėka atsirado asfalto, jo dėka sutaupyti pinigai skirti laikraščių reklamai ir pn. Jo vienintelis atliktas darbas tai LED televizorius.

    Prieš metus
  • svarbesne man yra

    atsakymas į: Apie buvusį merą Nuoroda

    valgykla kur nupirkta - ji lieka man,...
    Ekranas lieka jums..!

    Prieš metus
  • nepasitiki zmones jais

    Nuoroda

    nes dauguma net nejo i rinkimus ,jie mums ne merai

    Prieš metus
  • Taigi aha !

    atsakymas į: nepasitiki zmones jais Nuoroda

    Kas tie jūs? Mėgsti daugiskaitą? :)

    Prieš metus
  • Komiteto žmonėms - du priminimai

    Nuoroda

    Prisiminkite vaikystėje girdėtą pasakojimą apie tėvą, kuris mirdamas sukvietė savo sūnus ir liepė jiems perlaužti šluotą. Kiek šie besistengė, šluotos įveikti nepajėgė. Tuomet tėvas šluotą išrišo ir lengvai visus šluotražius sulaužė po vieną. Šiandieną bando suardyti ir sulaužyti jus.

    Velnias irgi bandė sugundyti ir nuo Dievo nuvilioti žmogų. Ir valdžia, ir pinigais, ir moterimis... Kartais jam tai pavykdavo. Jus suvilioti jis pradžiai pasiuntė raštingą kipšą pravarde Gebelsas, suteikęs jam barzdoto išminčiaus išvaizdą! Jau atpažinote? Tada tvirtybės jums ir sėkmės.

    Prieš metus
  • Ačiū Leonai A. uż įżvalgas, kad ir nevykusias. Senatvinė demencija ir tiek.

    Prieš metus
  • Prašom

    atsakymas į: Ačiū Nuoroda

    Jei jau prisipažįsti, kad tau senatvinė demencija, tai turi ir suvokti, kad ne tau spręsti vykę ar nevykę kieno nors įžvalgos.

    Prieš metus
  • Angelas virš miesto

    Nuoroda

    Skrenda sau angelas virš Anykščių ir mato: porinkiminė euforija dar tebesitęsia, porinkiminiai apsidrąskymai dar provokuojami irgi, bet tuoj viskas užsibaigs. Provincija...

    Prieš metus
  • Aiškiaregys

    atsakymas į: Angelas virš miesto Nuoroda

    Matau Alesionka angelu besidedantis, ar dronu, skrenda, ir peza senatvinio marazmo apimtas “savo pranašystes”.

    Prieš metus
  • Sakai matai ?

    atsakymas į: Aiškiaregys Nuoroda

    Nepergyvenk, kitiems šizofrenikams dar ne tiek matosi. Tai gydoma.

    Prieš metus
  • Paskaičiuokim

    Nuoroda

    vienas komitetas surinko 3500, o keturios partijos 6500 balsų!

    Prieš metus
  • Tiktai taip

    atsakymas į: Paskaičiuokim Nuoroda

    Keturios partijos tik 6500 balsų... Vienai tenka po 1635. Kokia smulkmė... O dar į postus skurdukai braunasi...

    Prieš metus
  • esmė ne balsų daugumoje

    atsakymas į: Tiktai taip Nuoroda

    esmė - turėti galimybę parduoti Poveikį..!

    Prieš metus
  • Faktas !

    atsakymas į: esmė ne balsų daugumoje Nuoroda

    Norint parduoti "Poveikį" reikia jį turėti. Tu jo neturi. Ir net neįsivaizduoji, kas tai yra... :)

    Prieš metus
  • Patikėk

    atsakymas į: Faktas ! Nuoroda

    Ne tik įsivaizduoju, Leonai A. , bet ir żinau, kas jus sieja - koks “Poveikis”. Prisimink, ir nebereiks pezėti...

    Prieš metus
  • Degradacija

    atsakymas į: Patikėk Nuoroda

    Ir vėl "Anykšta" išdavinėja diskusijos dalyvius? Kuris gi iš jos darbuotojų taip elgiasi? A ja jai... kaip negražu.

    Prieš metus
  • Nemanau

    Nuoroda

    Jeigu komiteto žmonės norės prisijungti, mielai priimsime į kurią nors frakciją...
    Biški šlykštoka priimti tarp normalių kandidatų tokius, kurie plojo kaip Šiaurės Korėjoje. Jei jų nenužudė, tai tegul stiprėja.

    Prieš metus
  • Sveikas provokatoriau

    atsakymas į: Nemanau Nuoroda

    Velnias irgi Kristų gundė. Neišdegė!

    Prieš metus
  • Taigis Kaipgis

    atsakymas į: Sveikas provokatoriau Nuoroda

    Ir Mefistofelis Faustą taip pat... :)

    Prieš metus
  • To Nemanau

    atsakymas į: Sveikas provokatoriau Nuoroda

    Dievas sutvere viska,o kas sutvere velnia?? Kas parasyta biblijoje??

    Prieš metus
  • Balsas iš dangaus

    atsakymas į: To Nemanau Nuoroda

    Lietuvoje - Tata!

    Prieš metus