Rajono valdžiai susitikime su Mindaugo gatvės gyventojais atstovavo Anykščių savivaldybės adminsitracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas bei Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Žalkauskas.

Vakar, vasario 18-ąją, per 20 Anykščių Mindaugo gatvės gyventojų susirinko į daugiabučių kiemą ir apsigynė nuo požeminės atliekų konteinerių aikštelės. Gyventojai, sužinoję, kad atvažiuoja technika rausti duobių, automobiliais užtvėrė privažiavimą ir rajono valdžios atstovams teko važiuoti į vietą aiškintis situacijos.

 Pirmadienio rytą į ,,Anykštą’  paskambinęs skaitytojas paprašė skubiai atvykti į Mindaugo gatvę. Esą tik viešumas ir bendros pastangos gali apsaugoti daugiabučių kiemą nuo šiukšlių konteinerių, kuriuos Anykščių rajono savivaldybė žada pastatyti kieme net nepasitarusi su gyventojais. „Paskubėkite, nes bus per vėlu protestuoti, kai atliekų konteineriai jau stovės”, - prašė vyras.
„Anykštos” žurnalistas, nuvykęs į Mindaugo gatvę, išvydo nemažą būrį žmonių. Susitikti su gyventojais buvo atvykęs Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas bei Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėjas Algirdas Žalkauskas.
Jiedu aiškino, kad miesto požeminių konteinerių projektas esąs atliktas anksčiau nei jie paskirti į dabartines pareigas, savivaldybės administracijoje, ir teisinosi, kad sprendžia svetimas problemas, paliktas savo pirmtakų. Tačiau vėliau valdininkai pripažino, kad parenkant konteineriams vietą Mindaugo gatvės daugiabučių kieme padaryta nesąmonė ir konteineriams reikia ieškoti kitos vietos. ,,Mes radome ir srebiame trejų metų senumo dalyką“, - pradžioje sakė R.Blazarėnas, bet paskui pasitikslino, kad statybos leidimas Anykščių požeminiams konteineriams įrengti išduotas pernai, tik 2018 metų gegužės mėnesį.
Žinia, Mindaugo gatvė nėra tankiai užstatyta : visai šalia daugiabučių - miškelis, garažų kvartalas ir... šabakštynai. Tačiau pagal pirminį planą vieta požeminiams konteineriams buvo pasirinkta po kelių daugiabučių langais, gal pačioje geriausioje kvartalo vietoje.
,,Kodėl nepasitarėte su gyventojais? Kodėl iš anksto neskelbėte, kur statysite konteinerius?“ - piktinosi gyventojai. ,,Skelbėme savivaldybės internetiniame puslapyje“,- aiškino valdininkai .
Valdininkai ir gyventojai, vaikščiodami šia gatve, rado keletą vietų, kurios konteineriams labiau tiktų nei dabartinis pasirinkimas. Gyventojams valdininkai žadėjo, kad konteinerių po žmonių langais neįrenginės. Tiesa, R.Blazarėnas nuogąstavo, kad vėl būsianti nauja ,,terlionė su popieriais“, nes teksią koreguoti jau suderintą projektą.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • JoelTrent

  Nuoroda

  „Google“ šiuo metu moka $ 17,000 iki $ 22,000 per mėnesį namuose. Prie šio darbo prisijungiau prieš 2 Mėnesius ir per pirmuosius savo darbo mėnesius Uždirbau $ 20,544. Galiu pasakyti, kad mano Gyvenimas Visiškai Pagerėjo! galite jį Patikrinti

  =====>>> w­w­w­.­W­e­b­J­o­b­9­8­.­C­o­m

  Prieš metus
 • ai,ai

  Nuoroda

  per silpni valdininkeliai prieš liaudi.Nebeliks po rinkimų matomai abiejų.Tubio chebrai galas

  Prieš metus
 • Nu

  Nuoroda

  Jiemm reikia tukstancius kazkur padet.. Padarys darbu biski, o pinigu kruva isplaus...

  Prieš metus
 • Šaunu!

  Nuoroda

  Ačiū,Mindaugiečiams, o tai mūsų skalbiniai,būtų pasmirdę ir musių nutupėti ...

  Prieš metus
 • na

  Nuoroda

  Vakar, vasario 18-ąją,labas rytas

  Prieš metus
 • no

  atsakymas į: na Nuoroda

  Labas vakaras, pažiūrėk publikavimo datą.

  Prieš metus
 • Tai

  atsakymas į: no Nuoroda

  Ar naujienu stygius, ar fantazijos trukuma

  Prieš metus